| ALyNuTzZa:x a întrebat:

Am 11 ani si am un prieten care are 14 ani.Desi suntem impr. de vreo 6-7 zice mii-a bagat degetul in... iar eu nu am avut tupeu sa ii zic sa ia mana. Inseamna ca sunt un fel de "curva"? Ne intelegem bine si chiar am inceput sa simt ceva pentru el. Vorbim in fiecare zi si ne intalnim in fiecare zi. Deci sunt un fel de "curva"?

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

Nu esti curva, ai doar 11 ani, Doamne iarta-ma!
Dar nu crezi ca a mers prea departe? Adica...
O sa fii tentata sa faci mai mult de atat. Parerea mea: da-i o palma si paraseste-l (sau chiar un pumn.)

23 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Nu esti... dar nu-l mai lasa sa faca asta!
Ai doar 11 ani...
Ai tot timpul din lume pentru chestii sexuale...
La varsta ta este mai importanta ...scoala!

| User a răspuns:

Degetul in. ce? Nu-nteleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva asa ca nu il mai lasa sa iti bage degetu in pasarica pentru ca o sa aveti amandoi urmari grave mai tarziu

| pufulik a răspuns:

Ti-a placut? te-a durut?

| DianaAndreea90 a răspuns:

Da esti curva normal pai inseamna ca la 11 ani arati ca la 15, cum fata sa il lasi sa faca asta? Curvo! Ai doar 11 ani, cand aveam 11 ani ma jucam in nisip sau cu papusile si ma uitam la desene. Tu te gandeste la sex si alte din astea. Pana la 14 ani cel tarziu pariez ca nu mai esti virgina. Doamne ziceti voi pai care acum copii fac asta si au abia 11 ani, Ce naiba inseamna ca peste cativa ani la 11-12 ani nu mai e nici o fata virgina. Pune fato mana si invata. S-a dus dracu copilaria ta big grin. Poate ca o sa ma rasportezi dar eu zic adevarul happy. Ai grija de tine si nu mai permite nimanui asta. Ciao si scuze daca am fost putin dura. Take care!

| IloveCats a răspuns:

Fetito, ai doar 11 ani, lasa degetelele si chestiile de genu si pune mana pe carte cum a zis si bblock69.

pe zi ce trece raman tot mai socata cand vad ce se intampla straight face

| tyana a răspuns:

Sa nu il lasi sa mai faca asta.Esti mult prea mica pentru astfel de gesturi intime.Imagineaza-ti ca nici el nu are mai multa minte ca tine si poate povesti la alti prieteni ce a facut iar ceilalti vor inflori lucrurile si nu va fi deloc placut pentru tine.Baietii sunt foarte curiosi la varsta asta dar tu demonstreaza-i ca esti fata cuminte si nu ii mai permite acest lucru. Te va aprecia mai mult si prietenia voastra va dura mai mult.Sa fii cuminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti curva. Dar inceputul este promitator laughing Mai, voi chiar ati innebunit toti?

| imiplacemov a răspuns:

Esti mai mult de atat. Doamne ai 11 ani. Pai ce o sa ajungi cand o sa fi mai mare. Daca acum te considera lumea curva gandeste-te cum o sa fi la 15 ani. Doamne abia ai terminat clasa a 4a, abia stii sa scrii si sa citesti si tie iti arde de sex. Doamnelaughing

| Silvia a răspuns:

Si cum a fost?whistling

| mmady1 a răspuns:

Nu te poti numi curva pentru cu a fii curva inseamna cu totul altceva dk tu nu ai avut curaj sa-i zici sa ia mana de acolo inseamna ca esti o fire mai rusinoasa ar fi mai bine sa-l eviti si atata tot nu este bine pentru varsta ta

| Andreeagen a răspuns:

Tot mai multa lume nu stie sa foloseasca corect cuvintele curva=prostituata, femeie care isi da trupul in schimbul anumitor favoruri, bani
Nu esti o curva esti doar o fetita prostuta si naiva. care se lasa pacalita de un pusti
Mai ai multe de invatat de la viata Lumea nu e tot timpul ceea ce pare faptul ca iesiti si va plimbati de manuta nu inseamna neaparat ca te si iubeste sau tine la tine ai mare grije, vorbeste cu mama ta despre astfel de lucruri si in mod cert nu il mai lasa vreodata sa "puna mana pe tine"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o tarfa si curva nenorocita sinucidete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face asta...nu este bine pentru varsta ta si in al doilea rand nu e prea bine sa fi cu ala de 14 gaseste-ti unu de vr ta daca tot vrei relatie dar fara sa te culci cu el doamne fereste va tineti de manutza si pa ce naiba ai abia 11 ani sper ca ti-am fost de folos te pup numai bine paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate. Ma, ai 11 ani. Joaca-te. Daca vrei sa simti si sa faci cu el ceva, fa-o si nu regreta nimic si nu asculta parerea sau judecata nimanui. Daca nu vrei sa faci ceva cu el zi-i verde-n fata si daca are probleme cu asta zi pa-pa.
Daca e sa fii ranita, asta e, in viata te si arzi, mai si inveti. Oricum sexul sau explorarea sexuala nu e ceva ce trebuie sa abordezi din frica sau jena, si nici n-are sens sa te simti jenata sau judecata pentru asta.
Iar cand o sa iei la rand cativa tipi pe luna, mintindu-te ca "iubesti" dar "nu te poti decide" sau un argument cretin de genul asta, atunci poti zice ca esti curva.
In rest nu-ti bate capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, esti O MARE dar mare curvalaughingrolling on the floor
ce rad eu de genu' asta de fete nu va suport!
st si eu fata nu st nici eu mare am 14 ani dar pana acum n am avut un prieten si nici nu vreau ca st mica. poate la liceu sa mi fk un prieten dar doar prieten.nu ca rolling on the floorauzi si urolling on the floor). mi a pun masa la.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorhai ca asta i tare. voua trebuie sa va dea lumea cu uiduurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floormars, curvo! 11 anirolling on the floorrolling on the floorvai mama tarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dar poate daca pentru el esti curva lasa-l? si eu is baiat si pun a colo la o fata dar nu zice nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu esti curva. dar de la varsta asta ti-a bagat degetul in? nu e normal lasa-l in pace si vezi-ti de scoala!

| mari_4634 a răspuns:

Nu esti curva dar nu crezi ca esti prea mica frate la 11 ani.eu la 11 ani inca ma jucam cu papusile.ar trebui sa ai mai mult dupeu si sa ii zici in fata daca nu vrei.

| AlecsLexx a răspuns:

Si...Unde stai?

| JustOneSmile a răspuns:

Este incredibil ce fac copiii de 11 ani.cand am citit ce ai scris.Am ramas socata.

| madylynatha a răspuns:

1) daca ti-a placut... fa`o din nou 2) da esti mai mult decat o curva tu esti mama curvelor laughing 3) la ce mai pui intrebarea sa te faci naibi de ras?laughing

| Chiuaru_Florin_1995 a răspuns:

Nu, adica e prietenul tau, daca ziceai ca ai facut... cu toti baietii din cartier atunci eraiwinking