| Alexxaaaa a întrebat:

Am 11 ani si e un baiat la mine in clasa pe care il plac dar nu stiu cum sa ii spun.Eu il plac de patru luni i-am dat semne ca il plac dar nu si-a dat seama

3 răspunsuri:
| CinevaCurios24 a răspuns:

Depinde ce semne i-ai dat. Posibil sa fi observat dar nu stie cum sa reactioneze. E varsta la care nu stii prea multe despre dragoste. Ai putea sa il intrebi subtil daca te iubeste. Un raspuns ezitant e un DA mai rusinos, deci ar trebui sa continuii si sa ii dai ocazii sa se dea si el la tine. Oricum, sa nu iti fie frica de un "nu". Majoritatea sunt prea rusinosi sa spuna "da".

| XeniaYael23 a răspuns:

O sa i trimitem noi un mail sa l anuntam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult pe langa el, va dati nr de tel unul altuia, vb sa va întâlniți undeva sau ii apui prin mesaje...