| Dlk_Mary_1990 a întrebat:

Am 11 ani si imi place de un baiat de 14 ani si nu stiu ce sa fac, am vorbit cu el pe Facebook - am uitat sa va spun ca l-am cunoscut prin verisoara mea. L-am intrebat ce sunt pentru el si mi-a zis ca daca ne-am cunoaste fata in fata, as fi iubita sa. El sta langa verisoara mea. Si mi-a mai spus sa ma duc sa iesim! Dar acum nu mai vb cu mine si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece il cunosti si ati si discutat, In mod normal nimic nu te poate impiedica sa-l intrebi in mod direct sa-ti raspunda ce l-a determinat, care este motivul refuzului de a iesi impreuna si mai ales al actualului comportament fata de tine. Succes.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 11 ani te lasa mama sa te duci dupa baieti?
Eu spun sa mai cresti un pic, ca esti mult prea micuta sa te intereseze baietii, chiar daca nici el nu-i prea mare, totusi, papusile ar trebui sa fie pruetenele si iubitele tale cele mai apropiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, honey, scumpo, dulcea Mary.
Ai pus 3 întrebări, nu le-am citit să văd dacă sunt băieţi diferiţi în ele, dacă sunt, ai nişte probleme.