| nuby a întrebat:

Am 11 ani si imi place de un baiat, el stie ca-l plac si el ma place stiu..nu mai conteaza povestiile prin care neamm facut unul pe celalalt sa ne placem.Am pus-o pe o colega sal intrebe daca suntem impreuna si el a zis ca da dar eu nu stiam nimic, desi el mereu sta langa mine si ma tine in brate. ce ar trebui sa-i zic sau ce sa fac? mi-e rusine... ce sa mai fac, ce sa mai zic? Fundaa pentru cel mai bun ajutor

Răspuns Câştigător
| dianaely a răspuns:

Eu as zice sa teci peste rusinare sal chemi undeva mai unde nu sunt multi oameni si sa incerci sa vorbesti sa trimite-i un bilitel prin nr de telefon daca te place sau nu sau vezi tu eu sper ca te-am ajutat si mie imi place de un baiat si am 10 ani am avut curaj mam si sarutat

4 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Cumpara ceva de la georgian rolling on the floor

| dianaely a răspuns:

Eu as zice sa treci peste rusinare sal chemi undeva mai unde nu sunt multi oameni si sa incerci sa vorbesti sa trimite-i un bilitel prin nr de telefon daca te place sau nu sau vezi tu eu sper ca te-am ajutat si mie imi place de un baiat si am 10 ani am avut curaj mam si sarutat

| suntofata a răspuns:

Sunt de varsta ta, deci stiu prin ce treci.
Eu as zice sa il inviti in oras, la un film sau ceva de acest genul. Daca nu accepta, mai intreaba-l maine. Nu stii cand isi schimba parereawinking

| InLove990992 a răspuns:

Cati ani are baiatul de care iti place?! happy NU stiu cum e sa ai 11 ani pentru ca asta a fost de mult. Icearca sa vb cu el o sa te ajutewinking.