| ady_6129 a întrebat:

Am 12 ani imi place de o fata din clasa paralela e de o virsta cu mine in fiecare zi ne salutam vorbim mult cum sa-i spun ca o iubesc si sai demontrezi asta. Funda+vot pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai unii spun ca ar fi mai bine sa eu spui direct ca o iubesti dar si eu am o problema d genu asta si ar trebui sa afli d la ea daca te place vreau sa spun vorbeste cu ea in continuare si poate ii propui candva sa mergi la un suc sau la un film ma rog alegi u si poate va intelege singura ca o iubestiwinking funda?big grin

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Deja cred ca i-ai demonstrat ceva, prin interesul tau pentru ea. Ca sa strangeti mai mult legatura, fa cum zice andrey, invit-o sa mergeti impreuna, sa va plimbati prin parc, beti un suc, mergeti la cofetarie, etc.

| denisee a răspuns:

Pai spune-i ca o iubesti si daca sentimenu i reciproc. stiu ca nu ieste usor da incearca

| bykarina a răspuns:

Uite, sunt in aproape aceeasi sitoatie. uitate fix in ochii ei si intreab-o chestii despre ea cum ar fi : cere-i nr de tel, intreab-o ce animale de casa are, ce muzica asculta, dc ii place de cineva, pe ce jocuri se joaca ...si altele dar baga asta ca dc ii place de cineva la mijloc. o sa vezi ca o sa mearga! succes.