| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani. Sunt băiat și aș vrea să mă masturbez cu o fată sau cu colegii. Cum să le zic și să fie de acord?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 12 anisori este bine sa inveti sa speli cuculetul cu apa calda si sapun ZILNIC, fiindca nu ai ce sa mastturbezi si nu-i recomandat sa tragi de cuculet ca poti esi cu sange, neavand sperma la anisorii astia.

| Violleta2022 a răspuns:

Am putea sa verificam cu parintii tai daca sunt de acord cu intrebarile pe care tu le pui aici, fiindca pana la 16 ani se cere confirmarea parinteasca.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu le zici, o sa te creada un ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce gânduri perverse au copiii din ziua de azi. Eu la vârsta ta încă răsfoiam prin cărțile cu Bambi.

| just4ubr2015 a răspuns:

Fa-ti o prietena si masturbeazate cu ea nu te duci la una ca un obsedat sa ii spui asemenea aberatii ca te bate

| irina4219 a răspuns:

Doamne ce întrebări, George, știu că ignori răspunsurile in care lumea se ia de vârsta ta, dar serios, dacă la 12 ani ai gânduri din astea. într-adevăr e normal sa faceți anumite "glumite" între băieți, asta fac toți, dar atât. nu sa te gândești la masturbare in niciun caz cu alte persoane, doamne, dacă acum copiii se gândesc la asta ce mai faceți la 16-17 ani? Voi trăiți pentru masturbare și sex, educație nu e?

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Le zici sa te bata ca sa iti revii putin si dupa pe la 17-18 sa ai ganduri de genul cu o fata.

| TheNutzuu a răspuns:

Te duci la ea si ii zici asa:Buna brunet-o vrei sa ne frichy frichy pana-ti demolez rinichi!?! Asa a mers de ambele 3 dati la mine, scriu din puscarie unde au ajuns toti oamenii de succes