| galikabirca a întrebat:

Am 13 ani imi plac 2 baieti unul are 15 altul 16 si lor le place de mine nu stiu pe cine sa aleg amindoi sint frumosi buni pate imi dati niste sfaturi dar bune

10 răspunsuri:
| cosminbacau a răspuns:

Alege-l pe ala care vrea sa o faca cu tine. Nu de alta dar sa revii cu alta intrebare. Oare sunt insarcinata? Have fun.

| dydo a răspuns:

Pune-i la o incercare sa vezi care tine la tine. 2 zile nu vb deloc cu ei vezi de care tie mai dor care te cauta, si care face orice pentru tine. si un conteaza fizicul ci ce au in cap. oricum la 13 ani va fi o rel de o vara cam asatongue

| andrey54 a răspuns:

Dar ei nu stiu despre celalalt baiat

| ☼Kitty☼ a răspuns:

Poi ai putea sa vezi ce defecte are fiecare sh sa il alegi pe cel cu mai putinewinking
(scuze daca am scris cu greseli sau ceva)
SucceskissPa~pa

| TąNyą a răspuns:

Fii cu cel pe care-l iubeşti, ţii cel mai mult la el.

FantaSZy.

| Daiana_1431 a răspuns:

Cu amandoi odata. vad ca la 13 ani se poarta sa ai 2 prieteni, sa faci sex, si cine stie, poate vine si barza straight face

| Panda15 a răspuns:

Eu zic sa ii intrebi dc ar trebui sa stai cu el sau ceva de genu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca ar trebui sa iesi pe rand cu fiecare la vreo doua plimbari si sa vezi cu care te intelegi mai bine.care te completeaza.baftawinking sa faci alegerea buna

| DrOgAt_1508 a răspuns:

| Alleee18 a răspuns:

Am si eu o asemenea problema dar nu stiu ce sa fac...sunt cu cineva de trei luni si e de treaba si ma iubeste enorm de mult... dar a mai aparut un baiat. e cu un an mai mare.are17 ani.si e mai dragut decat actualul si se comporta la fel de dragut cu mine doar ca el lucreaza in franta si trebuie sa ne vedem rar si nu mi prea place. dar ii plac pe amandoi.va rog nu stiu ce sa fac.help me.