| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu mi a venit sperma.!
De ce?

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca aveai 17 ani si puneai intrebarea asta, te intelegeam.
La 13 ani,insa, este evident ca nu ai nici cele mai vagi notiuni de anatomie.
Uita-te la tine, ce inaltime ai, cate kilograme?
Crezi ca asa te-ai nascut? Nu, ai asteptat 13 ani pentru asta si mai ai destul inainte ca sa ajungi la inaltimea ta definitiva,de exemplu!
Ai propriul tau ritm de dezvoltare,daca cuvintele astea iti spun ceva.
In alta ordine de idei,nu ajunge ca abia ai capatat o inaltime cat de cat masculina,tu vrei sa ai si toate atributele unui barbat gata de actiune!
Asteapta,asta e tot!
E prea devreme sa ai ceea ce vrei tu,deocamdata,cu indulgenta,poti avea lichid seminal,un lichid transparent care va gazdui in viitor si spermatozoizii,formand la un moment dat, sperma pe care ti-o doresti asa mult!
Fiecare om are ritmul lui propriu de dezvoltare, nu te mai lua dupa amicii binevoitori care se "lauda" prosteste cu performantele lor, fii preocupat sa-ti dezvolti la maxim creierul, nu bogatia din pantaloni.
Iti doresc sa INTELEGI ce ti-am scris.

| Nedelcu_Alex_1999 a răspuns (pentru greece12):

Am si eu o problema! Mie mi-a dat sperma! Dar e un lichid alb de se vede prin el ca apa si e lipicios, de ce?

| Onn3 a răspuns:

Stai calm ca o sa vina pana in jurul varstei de 15 ani.

| Dr3yga20 a răspuns:

Da ce esti fata, iti vine la perioade? Foloseste si tu o mana, 2, 3 si vezi. Da poate nu esti destul de dezvoltat, baietii incep pubertatea si la 15, 16 ani.

| xCatastrophe a răspuns:

Nu esti tu destul de dezvoltat laughing. Ti-e gandul la sex deja. I-auzi! Oricum un baiat se dezvolta mai greu decat o fata asa ca nu te stresa mai ai tu pana atunci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai nevoie de asa asa devreme?

| XtremePWN a răspuns:

Nu te duci la Biserica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai asteapta...e urgent?

| Ekcstsy a răspuns:

Se vede dupa cum ai formulat intrebarea ca ai 13 ani. Mai stai si mai invata si dupa aceea gandeste-te la chestii de genu. A si cand iti va VENI sa nu folosesti OB-uri ca esti inca virgin laughing

| xCristianx a răspuns:

Nu i-ai dat adresa corecta

| DamianThorne a răspuns (pentru xCristianx):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))) superb

| MariaLOL a răspuns:

Ce probleme ai tu la 13 anilaughing

| edddie a răspuns:

Este o dereglare a sistemului.
Dar se poate rezolva destul de usor. Da-ti cu Axion deasupra penisului si in partea toracica. Bafta.

| UnitedColors a răspuns:

Pentru ca inca nu esti destul de dezvoltat, stai chill...la 13 ani nici nu trebuiehappy

| YouAreNotAlone a răspuns:

N.ai facut l*ba destul de tarelaughing)

| Nedelcu_Alex_1999 a răspuns:

Si eu am o problema mi-a dat sperma dar un lichid alb de se vede prin el, dc nu e normala?

| Georgy_Dllkee_1993 a răspuns:

rolling on the floor))mai asteapta...laughinglaughing))))laughing)))

| bagamiasipicioru a răspuns:

Ai cucu mic.