| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu mi-a venit sperma, este ceva grav?

8 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Stai linistit...nu e nimic grav, asteapta si u pana la 15-16 ani.winking

| Daysee a răspuns:

Poi da se poate mie mi-a venit la 12 ani.Iti propun sa faci labarolling on the floor)))))).thinking Ar trebui sa faci totusi ce ti'am zis daca nu mergi la un doctor.big grin

| shtephie a răspuns:

Da, este foarte grav, nici nu o sa-ti mai vn laughing
Glmoh go on ai tot timpul...nu mai puneti intrebari d-astea...straight face

| mgtow a răspuns:

Pe la 14 ani iti vine.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

E foarte grav! Acesta e un semn ca ai cancer la penis. Du-te repede la doctor pana nu iti va taia penisu sau iti va pune viata in pericol si vei trai numai prin spitale.

Acum lasand gluma la o parte tu la 13 ani altceva nai de facut decat sa vezi daca ti-a venit sperma? Eu zic sa iti cauti o ocupatie ^^

| Mo a răspuns:

Nu-ti face griji in privinta asta... daca nu apare pana la 15-16 ani atunci e o problema...Asa ca mai asteapta 2-3 ani. Probabil nu ai ajuns inca la pubertate si asta e problema. Stai linistit, ai tot timpul sa cresti!

| Haddy a răspuns:

O sa mori! :O:O sad Tu la 13 ani te gandesti de ce nu ti-a venit sperma?! La 13 ani trebuie sa inveti pentru scoala... Oricum, o sa moriiiiii! devil

| gaby500 a răspuns:

Bai intra pe gonzoxxx si dai o laba sa vezi ca iese