| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu mia venir ciclu.de ce?

9 răspunsuri:
| Lorenada a răspuns:

Nu dispera, o sa vie si timpul tau sa ai parte de acest lucru. Poate corpul tau nu e dezvoltat intr-atit ca sa primeasca acest moment.

| bismark65 a răspuns:

Exact pentru ca ai 13 ani

| Paula a răspuns:

Ca inca nu ti-a sosit momentu. Ciclu apare cand esti tu gata. am o prietena care i-a venit la 14 ani.

| nycole a răspuns:

Mie mi-a venit la 14 ani
nu e o tragedie!

| anita_2588 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji, ciclul poate apare si la 14, 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nici o problema.Ar trebui sa fii fericita.Cu cat mai tarziu cu atat mai bine. Mie mi-a venit la 15 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui nimic ...eu am 14 si nu mi-a venit. da nu imi fac griji. Cu cat mai tarziu cu atat mai bine.:*:*

| papusika a răspuns:

Stai linistita nu ai de ce sa te sperii... mie mai venit CM la 14 ani s cv...acum am 19 si deja m-am saturat... poate nu esti destul de dezvoltata...mai asteapta...cunosc persoane la care lea venit si la 16 ani asa ca nu ai motive de ingrijorare...

| nyco_9001 a răspuns:

Poate sa iti vina si mai tarziu, nu trebuie neaparat acum.