| twizz a întrebat:

Am 14 ani, iar iubitul meu 17(este virgin si el) si amandoi vrem sa ne incepem viata sexuala.Sunt cu el de 3 luni si ceva.si sunt sigura ca voi ramane toata viata cu el, chiar daca asta o sa vi se para copilaresc, stiuuu! Stiu ca toti o sa ma criticati si veti zice ca sunt prea mica si viata sexuala se incepe dupa 18 ani, dar eu simt ca vreau si simt ca m-am maturizat.Si mi-e sa nu afle parintii dupa ce o sa o fac. poate se trezesc si ma duc la un ginecolog sa ma verificelaughing. Nu stiu ce sa fac, chiar simt ca acum e momentul, plus ca amandoi ne masturbram reciproc de ceva timp.Va rog am nevoie de un raspuns. Dati-mi un sfat.:*

Răspuns Câştigător
| Catti a răspuns:

Deci thinking

1. nici mie nu imi place sa fiu criticata dar chiar nu este bine la varsta asta
2. ma rog thinking daca, consideri ca asa este bineee oh go on
3. fa-o cand o sa simti nevoia si comportate cat mai normal cu ai taiwinking nu le da motive sa se gandeasca la asta oh go on

Bafta :X

14 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Oral \ Anal

| sayross a răspuns:

Wow...usor fetito ti s-a urcat fanteziile la cap ce ai e prea devreme iti arunci virginitatea in vant de la o varsta asa frageda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegerea ta. dar ar fi mai bine sa astepti macar 2 ani daca te grabesti asa.si iti garantez eu ca nu o sa ramai toata viata cu el.am patit si eu sa am ideile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca n-ar trebui sa te gandesti numai la tine. Adica na tu ai spus ca tie frica sa nu descopere parinti.adica na gandeste-te si la ei, iai dezamagi foarte mult. Si chiar daca il iubesti, nu-l cunosti deja destul de bine in 3 luni, douo persoane nu se cunosc de ajuns nici dupa ani intregi, dar dupa 3 luni. Iubirea cum vine asa si pleaca. Adica na nu poti spune ca o-sa fiti impreuna pentru todeauna, lucrurile se pot schimba cu timpu... Nu stiu dupa parerea mea ar trebui sa mai astepti adica nah ai tuata viata sa faci sex, si sunt sigura ca daca te iubeste cum spui o-sa te intaleaga.happy

| GuessWho_8607 a răspuns:

Spui sa nu te criticam, dar spui niste aberatii mai mari ca tine. Prietenul tau stie ca pedeapsa (puscaria) pentru asa ceva este cam... jumatate din varsta ta. (vreo 7 ani)
Du-te linistita si fa ce vrei ca oricum nu-ti schimbam noi viata cu raspunsurile noastre! Abia ti-ai facut buletin dar,... te mananca. Asta e. Mai si spui ca o sa stai toata viata cu el. Sunteti praf si de aceea isi bat unii joc de voi si va catalogheaza drept **** Esti clasa a 7-a, comporta-te ca atare fetito!

| Juliana a răspuns:

O sa incerc sa nu fiu foarte ironica, DAR daca tot esti sigura ca e pentru totdeauna inseamna ca ai o viata sa te hotarasti cand va filaughingsi dupa mine unii se despart dupa cate 20 de ani si ajung la concluzia ca nu s'au cunoscut deloc...Deci stai linistita ca nu sti ce se intampla maine...si ii sti ce se va intampla toata viata?

Daca tot simti ca te'ai maturizat incearca sa gandesti si matur!:*

| dutzujust4you a răspuns:

Asa si ce semne ce ti-a dat tie baiatul ala ca te iubeste si in 3 luni nu red ca deja va iubiti asa tare de spui cuvintele alea cel putin mai asteapta si tu 2 ani sa vezi daca mai este cu tine si dupa aia poti sa-ti incepi relatia sexuala...

| ingerSedat_1707 a răspuns:

Penibil... si imi este jena ca voi sunteti viitorul tarii! Copii din ziua de azi, copii care fac copii! in viata sa nu fii sigura de nimic! doar de ziua in care te.ai nascut!

| shtephie a răspuns:

1. 3 luni de relatie este putin
2. nu ai varsta potrivita
3. faci ce vrei, dar gandeste-te de 1000 de ori inainte de a face ceva
4. SUCCES!

| Cristiano13 a răspuns:

Nu mai sta-ti pe ganduri,, puteti sa incpeti!hee hee

| purenerve a răspuns:

CARPEDIEM fetito profita si traieste momentu si clipa. daca te simti pregatita fa-o si acasa comportate normal.nu neaparat cu cel care va fi primul in viata ta sexuala inseamna ca va ramane pentru totdeauna. daca te simti pregatita mai ales ca va masturbati unu pe altul este bine pentru ca inseamna ca ati pierdut rushinea unul fata de celalalt si cat decat va cunoasteti corpul unul celuilalt! folositi prezervativul si multa rabdare romanticism si tandretze.

| Maya_9911 a răspuns:

Doh, acum stiu ca dragostea orbeste.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie obligatoriu sa vorbesti cu parintii tai inainte. Fiindca dupa inceperea vietii sexuale vei fi obligata sa te duci la ginecolog insotita de ei. daca esti atat de matura precum zici, va fi floare la ureche sa discuti cu parintii tai asta. Daca nu esti capabila sa discuti cu ei, inseamna ca esti mult mai imatura. Si intrebarea mea este: daca tot esti atat de convinsa ca o sa stati toata viata impreuna: care e graba? Sau vrei ca viata asta sa fie cat mai scurta din partea ta (vezi riscul de cancer de col).

| Ys a răspuns:

Toti ti-au dat sfaturi bune tu trebuie sa asculti ca poate unii au trecut prin asta si au dreptate nu trebuie sa te superi ca nu ai de ce sunt sigura ca daca vorbeai cu parinti tai tot sfaturi din astea iti dadeau... dar cred ca baiatu asta de care zici u ca esti indragostita te foloseste doar pentru a se culca cu tine si dupa aia o sa se plictiseasca de tine si o sa treaca la alta poate de varsta lui.Priveste si tu realitate el daca te iubeste asa tare poate sa mai astepte dupa ce o veti face la varsta asta o sa regreti.Mai intai gandeste-te la ceea ce vrei sa faci.Ai grija de tine.