| smsamif a întrebat:

Am 14 ani. ieri i am dat vreo 4 eclere unei fete de care imi place si a cam rosit cand i le am dat. in octombrie am fost in excursie cu sora mea si a venit si ea cu clasa ei. seara am facut discoteca...eu am pus muzica si desi a fost muzica FOARTE BUNA (nu ma laud dar o multime de colegi de ai ei mi au spus asta) nu a dansat nici un pic si sora'mea imi spune ca in excursiile anterioare dansa toata noaptea... fata are 12 ani. ce credeti ma place?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vezi sa lasi timp si pentru alte lucruri in viata, scuza-ma ca iti spun asta, dar sunteti inca copii. Inteleg ca ea nu a dansat pentru ca tu erai ocupat pe postul de DJ si nu dansai nici tu? Te place si ea pe tine la fel de mult. Aveti grija ce faceti ca sa nu aveti griji mai mari, si deocamdata scoala si formarea profesionala sa fie pe primul plan. :p

| UnuAltu a răspuns:

Las- ma, 12 ani| scandura? ia-ti dotari de ani tai straight face am si eu 15spre16si a o prietena de 14 ani cazut de Sus