| ραтяίcία a întrebat:

Am 14 ani si am avut o relatie cu un baiat, insa mi-am dat seama ca la varsta asta nu sunt suficient de matura si de bine pregatita pentru o relatie. vreau sa ma ocup de scoala pentru ca este foarte importanta pentru mine si pentru viitorul meu. I'am spus ca nu mai vrau sa stau cu el si i'am si explicat motivele despartirii, dar nu intelege, i'am spus sa ma lase in pace. dar in zadarstraight facese tot tine dupa mine si cere incontinuu explicatii. a ajuns sa'mi para rau ca am stat cu elstraight face... vreau doar sa ma lase in pacebatting eyelashes. cum sa'i explic sa inteleaga sau ce sa fac sa ma lase in pace si sa nu ma mai caute?
P. S
Parintii zic ca se va potoli, insa ma simt prost si in fata lor, ma simt aiurea cand ma cauta.
El zice ca si mie imi place sa se tina dupa mine, dar chiar nu'mi place.`. ma enerveaza x(. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jelly_7813 a răspuns:

Urla la el si poate o sa meargatongue
fara gluma acum
nu mi se pare normal ca se tine ca un catel dupa tine
zii ca daca mai vrea sa fiti amici sa te lase in pacetongue

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Insceneazati o intalnire cu altcineva si asigurate ca el te va vedea.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai fi indiferenta cu el.Prefa`te ca nu`ti pasa happy. Trateaza`l ca pe un ***** ma intelegi tuwinking si apropo daca pentru tine scoala este importanta inseamna ca esti o persoana matura. ( Eu de exemplu am tot 14 ani si nu ma intere de ea...trag doar anul asta pentru a intra la un liceu bun nu de alt chatterbox) Succes :*

| ea_5657 a răspuns:

Sai explici ca nu intzi mai place de el si ca nu mai vrei sa fi cu el pentru ca la varsta ta is unele chesti mai importante