| RalucaScumpika a întrebat:

Am 14 ani si am un prieten. Nu stiu ce sa fac.El vrea sa ne sarutam si eu nu stiu cu sao facsad eu chiar il plac si nu vreau sa il pierd numa pentru asta happyva rog niste sfaturi ddespre cu sa o fac si de unde stiu cum sa continuhappybig grin

Răspuns Câştigător
| Anonimusxxxxx a răspuns:

Lasa-te dusa de val ca el conduce sarutulwinking am 16 ani si am si eu un prieten si am trecut prin asta. de fapt, baietii trebuie sa stie sa sarutewinking bafta!happy

6 răspunsuri:
| mirelalola a răspuns:

Nu trebuie sa stii a saruta buzele se vor da in sarutarea lui nu fi timida mult succes

| b3bitsa a răspuns:

Sărutul este ceva special happy el vine de la sine, nu trebuie să faci ceva anume. Bftwinking

| Azµre a răspuns:

Mai bine va pupati pe obraz pentru inceput laughing treptat treptat o sa ajungeti sa va sarutati si pe buze!

| Piiiiiiika a răspuns:

Keep calm!

Si eu am fost tot asa.

Vine de la sine...atata timp cat il placi :X Nu te ingrijora.

Bafta! :*

| raluca0306 a răspuns:

Nu e deloc greu, mai rau e cu emotiile. E normal sa fi emotionata mai ales ca e si prima data. Stai linistita, daca prietenul tau stie, o sa fie totul ok, tu lasa-te dusa de val. Si nu trebuie sa faci nimic, totul vine de la sine. Bafta!

| RalucaScumpika explică:

Multumesc tuturor toate raspunsurile mi-au fost de ajutor