| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac sex cu o fata. daca folosesc prezervativul eu ma dezvirginez? si cum sa o fac prima data ca sa nu ma doara asa rau

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Stai linistit copile, tu gandesti? straight face

26 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nu esti cam micut pentru asta? Si mai ales daca te tot macini ca te doare si ca iti pierzi virginitatea de ce sa o faci? De ce nu astepti sa mai cresti si sa gasesti o fata potrivita cu care sa traiesti o poveste minunata de iubire? Sfatul meu e sa nu te grabesti ca timp ai destul. te-ai gandit daca va ramane insarcinata? esti pregatit sa cresti un copilas la 14 ani? eu nu cred.Traieste-ti viata! vei avea timp si de sex.

| JeSa a răspuns:

"Sfinte Sisoe!"... sanse nu ai de a te dezvirgina...cat de durere, e ceva pe moment; cum apare si trec toate. Pa, pa!

auran
| auran a răspuns:

Daca nu faci sex anal, este OK.

| ÅñdRa a răspuns:

Deci ai 14ani si vrei sa-ti incepi viata sexuala?
Inseamna ca eu nu sunt normala...ca la 16ani nu m-am gandit la asta
laughinglaughinglaughinglaughing)
doamne in ce tara traim.
Pustiu las-o mai moale ca nu e de binehappy

| i.love.me a răspuns:

Lol...
mai intai maturizeaza'te si apoi culacate cu o fata.sti,stre sa ai ceva cunostiine in tema asta.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da' tu esti fata sau baiat? laughing

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Ai grija sa nu fie larg prezervativul.

| faranume a răspuns:

Eu cred ca asta e o chestie pe moment.lasa ca iti trec tie ideile nebunesti!
Tu te gandesti la prietena ta?! Daca este mai mica decat tine ai putea intra la inchisoare pentru asta.Mai asteapta cativa ani poate ca atunci va fi mai bine!

| Raiden a răspuns:

Normal ca te dezvir. Nu prea le ai cu astea, nu-i asa?

| Brotacelu a răspuns:

Ii dai un ciocan in cap laughing))))))
...ca sa iti amoarta laughing))

Si inca ceva, leaga prezervativu cu o sarma sa nu scapewinking

| unu a răspuns:

Nu te doare

| Aliyaa a răspuns:

Sa nu uiti sa ti iei si pastilele contraceptive sa nu cumva sa ai vreun bebelus la 14 ani.

| broscutsaaa a răspuns:

Hello pustiuu.
Daca vrei sex, du`te la curve.
Lasa saraca fata in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleo, da ai grijă să nu rămâi cumva însăcinat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ți-a aprobat întrebarea? Sigur au făcut-o din greșeală.
Eu zic să-ți cauți alte găuri, e mai util pentru tine și îți garantez că rămâi virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate...cum dracu' sa nu te dezvirginezi daca faci sex?! doamne in ce tara traim!

by YuMi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am facu-to prima oara a fost cu prezervativ si nu m-a durut. M-am simtit chiar bine (si asa m-i-am pierdut virginitatea). Bineinteles ca a doua oara a fost super cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba si eu am 14 ani si m-am gandit la asta de multe ori da nu prea vreau la varsta asta sa am un cochil sal cresc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol fratelaughing)cum sa faci sex la varsta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S fol prezervativu.eu am 14 ani si am trecut pasta astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai n-ai cum in afara sa te doara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Frate sa-ti spun asa eu am 15 si *** amu trebuie freaca hormoni sa faci sex stai linisti sa nu cumva sa ajungi la zdup sau sa o lasi gravida ai vremehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Uh nu prea stii nimic despre sex. Deci iubitu meu las-o mai moale. Vezi-ti de scoala nu de pasarica. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Uh nu prea stii nimic despre sex. Deci iubitu meu las-o mai moale. Vezi-ti de scoala nu de pasarica. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iao incet cu fata

| Asus_7051 a răspuns:

Poi ce sa spun de durut nu te doare da pe ea o rupi depinde de varsta ei si mai bine o faci acum ca acum ard hormoni in noi