| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si cred ca imi plac feteleworried.Ma rog...si fetele.Cum as putea sa-mi dau seama daca chiar sunt...pe invers?(Fara raspunsuri stupide, daca se poate)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta aceasta incerci sa te descoperi pe tine ca om, ca intelect, ca personalitate.Nu te grabi caci e posibil sa te gandesti la ceva gresit.Eu sunt convinsa ca starea asta o sa-ti treaca cu timpul.

| Psycho a răspuns:

Si mie imi plac SI fetele.nu e nicio problema.stai linistita.nu esti pe invers, esti bisexuala. (:

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti prea mica sa te poti cataloga lesby sau bi.In perioada asta, a pubertatii, treci prin mai multe etape.Acum e vorba de criza de indentitate sexuala.Majoritatea trecem prin ele.Nu trebuie sa te sperii dar nici sa faci o pasiune pentru fete doar pentru ca tie asa ti se pare acum.Incearca sa iti faci un prieten si vorbeste si cu cineva apropiat de problema ta. Te va ajuta multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mercy pentru sfaturi, fetelorhappy