| SexyAnon a întrebat:

Am 14 ani, şi îmi este frică a săruta un băiat deoarece nu ştiu...:-s
Am avut o relaţie şi am fost nevoita de a mă desparţi de el din cauza aceasta.
Cum îmi pot învinge teama?
Fundă.

Răspuns Câştigător
| y7y7y7 a răspuns:

Gandeste-te ca nimeni nu a stiuthappy lucru asta il inveti atunci cand il faci.happy.si daca o sa ai prieten poti sa ii spui ca tu nu te-ai mai sarutat o sa inteleagahappy eu i-am zis primului meu prieten fara rusinehappy tot ce trebuie sa faci atauinci cand te saruti e sa iti umezesti putin buzele si sa te lasi purtat de el sa nu tii buzele tari ci sa le lasi moihappynu e nici o rusine ca nu stiihappy cand vrei sa te saruti nu te mai gandi ca nu ai mai facut-o si ca poate o sa gresesti sau ca nu faci bine lasa-te purtat de val inchide ochi si totul o sa vina de la sine.happysarutate cu mana fara misto poate ti se pare ciudat dar asa ai sa te obisnuiesti.happycu limba sau farahappybafta sper sa ai mai multa incredere in tine

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai e foarte usor si pot sa folosesti asta ca si avantaj. Faci pe fata incepatoare/fara experienta, de obicei baietii sunt atrasi de fetele mai timide putin si fara experienta, si spui ca tu nu stii sa saruti ca nu ai avut relatii sau ca ai avut una dar era joaca. Si s-a rezolvat problema. De sarutat vei incata repede, cred ca din 3 saruturi o sa prinzi repede care e treaba. Treaba mai grea o sa o faca baiatul si chiar o sa ii placa.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| GinglindSummer a răspuns:

Nuuuu! nu spune ca nu ai mai facut-o! poate sa te i-a in ris sau va fi sigur ca inseamna ceva pentru tine,ceva de tipul < sunt primul cu care se saruta, ma placeee tare de tot>... sincer dupa cite saruturi am avut, chiar si acum mi-e frica.inchide ochii, deschide gura si asteapta! si gata, el face toata treaba.

| elasexygagica a răspuns:

Ce *** de teama mai e si asta, bai fato integreazate in societate, ce relatie e aia fara sarut? nu-i de mirare ca fug toti baietii de tinewinking