| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

Am 14 ani si nu am ejaculat deloc, cat timp trebuie sa ma masturbez sa pot ejacula? Si cu ce pot sa imi epilez parul de la penis cu bigul imi e frica sa nu ma irit.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca pana la 15 ani n-ai ejaculat, mergi la medic.

| Freya1 a răspuns:

Ai timp sa te dezvolti si sa ai si orgasme. Poti sa te faci si cu bigu si cu epilatoru (lama care taie)...

| Otto19 a răspuns:

Te epilezi cu o crema depilatoare, si o sa ai la sperma de nu ai ce face cu ea rolling on the floor), asteapta ca o sa apara totul e genetic

| AndreiV1111 a răspuns:

Sperma o sa inceapa sa iasa de la varsta asta in colo...In rest daca te epilezi cu big-ul clar prima oara te iriti (si eu am patit la fel) poti incerca cu o masina de ras

| Vladila_Diana_2000 a răspuns:

Cu penseta!