| laryssa14 a întrebat:

Am 14 ani...si plac un baiat de 20 de anibig grin, ma inteleg super dragut cu el si e foarte atent cu mine, ma gandesc la o relatie (fara acte sexuale pentru ca sunt virgina) dar nu stiu parerea lui, ma si sarutat de 3 ori, dar inca nu mi-a zis ca ma place.ma inteleg ft bine cu prietenul lui cel mai bun, care imi zice ca ma place dar el inca nu mi-a zis. ce sa fac sa ii atrag atentia? ar merge metoda "sa-l fac gelos"(dar nu cu prietenul lui cel mai bun)?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu are nici un rost chestia cu gelozia. Nu prea au viitor aceste relatii. O astfel de relatie nu prea se poate mentine. Poate tine la tine in vreun fel dar o relatie de lunga durata nu cred ca se poate. Daca el nu vrea doar sex si iti demonstreaza asta nu strica deloc o relatie. Dar ceva de durata cu siguranta nu poate fi.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna. Un baiat la varsta de 20de ani simte nevoia si de sex.Cred ca cel mai bine ar fi sa-l uiti mai ales ca tu ai14ani si gandirea voastra este foarte diferita.
Iar daca chiar vrei sa fi cu el explica-i ca nu poti sa ii oferi acest lucru si daca chiar te place o sa accepte.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar el te vrea numai pentru sex.Crede-ma ca e o diferenta prea mare. El te fraiereste, unii oameni sunt prea fraieri pentru a agata fete de varsta lor si agata din astea micute.Nu stii daca ce am zis e bine, dar nu stiu, e cam mare diferenta...adica baietii nu prea accepta 6 ani diferenta... abia 2-3laughing. Succes!

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi, si sa te orientezi catre alt baiat putin mai miclaughingCrede-ma ca nu o sa stea 6 luni cu tine spre exemplu fara sex... 6 luni e mult zis...

| pendula a răspuns:

Da... nu vreau sa te insult dar esti foarte inteligenta. E clar ce iti trebuie tie daca el are 20. Hai lasa ca esti virgina si ca nu vrei acte sexuale, atunci dc nu iti iei unu de varsta ta? App. tu crezi ca baiatu asta no sa vrea sa f**a nimic, o sal ti tu pe sec nu?laughing mda...

| vlad24tm a răspuns:

Pfffff nu stiu ce sa zic... daca te-ai sarutat cu el te mai intrebi daca te place?
intreaba-l tu pe el.

| Cretzule a răspuns:

Wow! sunt uimit cati pedofili sunt in ziua de astazi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta pe care o are el poate profita de inocenta ta. Nu a spus nimeni insa ca nu e posibil sa nu te iubeasca.Eu zic sa il mai testezi asa o perioada si sa vezi cum reactioneaza in anumite situatii.Ca sa ajungi sa fii impreuna cu cineva trebuie sa il cunosti bine pe respectivul.Nu te arunca aiurea intr-o relatie si gandeste-te de 2 ori la ce faci.Nu se stie niciodata ce vrea cu adevarat de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa îmi place de voi. Cu d-astea începeți și apoi reveniți spunându-ne că sunteți gravide și că nu știți ce să faceți. Hai, las-o moartă. Caută-ți unu' de vârsta sau cu un an, doi mai mare.

| larysa_5081 a răspuns:

Pai >:d

| larysa_5081 a răspuns:

, in primul rand vreau sa-ti spun ca si eu plac :X:X:Xun baiat de 20 de ani dar eu am 12.si sunt aproape ca si in situatia ta! dar la mine faza e ca mi-a spus ca ii place de mine si chiar si mie imi place de el. eram intr-o zi, acasa la o prietena mai mare ca mine cu 2 ani, de varsta ta si eram toata gasca. prietenul lui cel mai bun, care ii place de prietena mea de 14, si lui, care ii place de mine( si inca vreo 7-8).a fost in ziua aia niste clipe cand eu, am inceput sa glumesc cu prietenul lui cel mai bun si prietena mea a inceput sa se dea si ea la el. apoi, tipu care il plac, m-a luat in brate si am inceput sa radem, si m-a luat in spatele casei. acolo am inceput sa schicotim si atunci m-a sarutat. dupa ce am venit am si uitat de sarut si am inceput sa ne distram toti 3 pana cand ( eu, prietena mea, si prietenul lui). prietenul lui s-a enervat pe mine ca l-am muscat de gat si el a spus" ia-ti-o pe gagicata ca ma omoara". el era gelos ca ma dau la ala si la el nu. dupa asta, nu a mai durat mult, pana cand iar m-a luat in brate si m-a sarutathee hee dar de tura asta ne-au vazut toti:p, si mai bea cate putin ( nu exagerat) si ce poate avea in cap un baiat de 20 de ani sa vrea de la o fata de 12 ani? spune si tu.hee hee
pai cam asta e faza, dar eu iti spun, daca te cuplezi cu el, ai grija ce faci. iti dai seama ce vrea doar daca esti atenta cum se poarta cu tine, cum vorbeste cu tine si multe altele. thumbs up

eu iti urez bafta si sper sa iau fundita!:X:X