| Andrei167 a întrebat:

Am 14 și am făcut sex cu iubita mea de 16 ani. Din nefericire ea a rămas însărcinată și nu știu ce sa fac acum.Sa le zic părinților? Sau sa facă ea avort?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa le spui parintilor ce ai facut si ei vor decide ce-i de facut, ca tu nu ai inca varsta sa poti decide nici viata ta, dapai a altuia.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ai putea sa le zici dar decizia finala daca face sau nu avort voua va apartine.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Taie macaroana, ca ramane castronul fara mamaliga. laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică „din nefericire"?
De când e o nefericire să ai un copil, măi, Andrei?
O să fii tată! Felicitări!

| Xdreaper21 a răspuns (pentru anonim_4396):

La 14 ani stii are omu 28 si vine fiusu si zice tata am lasat-o pe iubita mea insarcinata
Iar la el stai calm fiule s-a mai intamplat in familie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Gândește-te la avantaje!
Gândește-te cât de bine s-ar împăca cu fiul/fiica lui, dacă diferența e de numai 14 ani.
Practic, vor fi „într-o minte".

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care minte?

| Xelon a răspuns:

Esti sigur ca este al tau?

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Daca **** fara prezervativ csf, n ai csf

| Lidiq a răspuns:

Asa se intampla cand copiii mici fac prostii.