| maxim789 a întrebat:

Am 15 ani, am inaltimea 1.70, si o sa fie o relatie sau o joaca, vreau sa cuceresc o fata din clasa 6, ea are inaltimea 1.65, o sa mearga? relatie sau in general e mic de prietena?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai 15 ani si ea 11-12 ani. Ce fel de relatie crezi ca va fi asta? Una de joaca evident, cu papusile, masinutele, de-a mama si tata.

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu conteaza intaltimea, dar varsta cam da, faceti ce vreti voi, cum credeti ca e mai bine.

| Bernardus a răspuns:

Ca o sa mearga e de la sine inteles, insa cel mai bine in cazul de fata ar fi sa stea. Posibil, totusi sa dea cu spatele, caz in care e nasol. Oricum, daca vrei sa stea ar fi o idee buna sa porti tocuri, sau sa iti faci o operatie de lungire a picioarelor, sa ai 1, 73, pentru ca toata lumea stie ca cel mai bine sta daca diferenta de inaltime e putere a lui 2. Sau ai putea sa iti tai din picioare, sa ai 1.69, ca sa fie diferenta dintre voi patrat perfect, ca atunci direct poti sa o duci la altar, nu mai e loc de discutie, va e scris in stele. Mult succes!

| Demetrov a răspuns:

E trist sa iubesti o fata cu mult mai mica decat tine. Sunt cu un an mai mare decat tine, iti spun sa incerci cu persoane de varsta ta dar cu o oarecare matutate, imi inchipiu ce relatie monotona vei avea cu fata aia.

| VladSimionescu a răspuns:

Este doar o joaca la varsta ta, dar poate da in ceva serios daca este de viitor, du-te si distreaza-te. Intre mine si prietena mea sunt 4 ani diferenta. Spor!