| axeel02 a întrebat:

Am 15 ani, aproape 16 si de fiecare data cand ma sarut cu prietena am erectie...Ce pot face in cazul asta? Nu vreau sa mi se mai intample, pentru ca e rusinos...iar ea de fiecare data cand vede asta rade.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e deloc rușinos, dimpotrivă e firesc și natural.
Rușinos e faptul că „prietena" ta râde de asta, deși știe cu siguranță că ea e principalul motiv pentru care se întâmplă.
Cum ar fi să râzi și tu de ea, că i se udă chiloțeii când o săruți?

| axeel02 explică (pentru mihai69):

Multumesc mult!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face, este normal ce se întâmplă la tine. Spune-i prietenei tale sa nu mai rada.

| axeel02 explică (pentru Emilian65):

Este normal? am prieteni care nu patesc asta...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Roaga-ti prietena sa lase rasul si "sa iti descante de umflatura"!winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha laughing) mi-ai facut ziua mai frumoasa

| ShamelessQboy a răspuns:

Sa te gândești la ceva scris in timp ce o săruti, sa nu ti se mai scoale!
Sau pr si simplu sa te castrezi, si sigur nu vei mai avea erectie, lol vei fi asa de cuminte.

| axeel02 explică (pentru ShamelessQboy):

La prima chestie m-am gandit, dar nu a functionat complet...

| IonNumedeSandala a răspuns:

Rade deoarece o ai mica poti sa iti maresti penisul cu titan gel