| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Am 15 ani nu se mai scoala la fel, am o problema?
Cand ma uitam la porno se scula imediat(aveam 12 ani)iar acum nu.
Credeti ca ar fi altceva daca ar fi o fata goala langa mine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil prea multa masturbare!
Ia pauze mai lungi intre masturbari (la 2-3 zile odata) si iti vei revenii.

| OrdanKarris a răspuns:

Unii ar spune ca masturbarea e problema. Nici pe departe. Porno-ul in sine poate fi problema. Daca te-ai uitat la sute de filme si te-ai obisnuit cu actritele de acolo in diverse pozitii, acum o fata obisnuita ti se va parea de-a dreptul plictisitoare. Asta e problema pentru lipsa erectiei. O abstinenta la masturbare nu va regla obisnuinta cu care vezi diverse modeleporno in diverse pozitii in contrast cu o fata obisnuita care probabil sta ca o scandura ca la arest la politie si asteapta tu sa faci totul. Nu are nici o legatura masturbarea. Te-ai obisnuit cu porno-ul si chestii excentrice iar acum banalul si normalul ti se par... anoste, seci, plictisitoare. De aici si lipsa de interes.

| Alex_Alex_1996_biY4 explică (pentru OrdanKarris):

Pai si crezi ca daca as fi cu o fata s ar scula?

| Roelly202 a răspuns:

Cum a zis si OrdanKarris, ia o pauza de la filmele porno si ocupa-ti ziua cu activitati diverse care sa nu te plictiseasca.Fa pauza in jur de 2 saptamani si o sa vezi acolo erectie.