| driteo a întrebat:

Am 15 ani si acum o luna un baiat foarte dragut m-a bagat in seama pe internet, el are 16 ani. Am aflat, ca sta oarecum aproape de mine, in orasul unde invat. El mi-a spus ca ma place si imi facea complimente foarte des. La inceput nu prea m-a impresionat dar dupa doua saptamani eram indragostita de el si vorbeam foarte des pe wapp. Am inceput sa ii fac si eu lui complimente si sa ma bag in seama cu el aveam o perioada in care vorbeam toata ziua de dimineata pana noaptea la 3-4.De ceva timp nu imi mai raspunde la mesaje cum o facea si ma simt foarte prost cred ca si-a gasit alta fata pe care o place. cand il intreb daca e ok si daca e suparat pe mine spune ca nu. Dar nu stiu eu i-am spus ca imi place de un baiat foarte frumos si destept( adica el) si ii tot spun lucruri care ar trebui sa ii dea de inteles ca ACUM si eu il plac, dar nu mai vorbim ca inainte. Imi raspunde la mesajel de neata sau ce faci foarte tarziu chiar daca e conectat si imi raspunde cam sec.nu m-a mai intrebat el primul ce fac de ceva timp.Ce credeti ca ar trebui sa fac, sa continui sa il bag in seama sau sa astept sa o faca el.
P.s el a spus ca poate discuta orice cu mine si mi-a spus de multe ori ca sunt dulce si draguta si Mi-a facut si doua teste cred, adica mi-a pus niste intrebari sau mi a spus niste lucruri ca sa vada cum reactionez si de fiecare data i-am arata ca imi pasa de el apoi M a felicitat si mi a multumit. Asta acum cateva zile cand inca vorbeam.

Răspuns Câştigător
| ThePowerlifter a răspuns:

Buna! Lucrurile astea nu sunt serioase, crede-ma sunt putini baieti care sunt sentimentalisti, mai ales sa se indragosteasca pe internet. Practic nici nu va cunoasteti. Probabil vorbeste cu un alt prieten si se amuza pe reactia ta... dovada ca s-a si plictisit asa repede si poate de aici schimbarile astea bruste. Cred ca nici nu are ce face. Daca vrei mai vorbim, stiu situatia.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca s-a plictisit deja de tine, ori si-a gasit o fata cu care iese.

| neutrino a răspuns:

Asteapta, asteapta-l, el acum are putina treaba si se va reintoarce.

| driteo explică:

Nu stiu ca sa spun chiar parea ca ii pasa de mine, imi demonstra asta prin modul in care imi vorbea, adica foarte frumos, a spus ca i-ar placea sa ne vedem dar eu nu eram in zona atunci. Acum cred ca regret faptul ca nu i-am spus ce simt pentru el.nu stiu ca sa fac acum. Dar pare schimbat si daca il intreb daca si a gasit o alta fata cu care sa vorbeasca mereu imi spune sa stau linistita ca nu. Nu stiu ca sa mai fac.