| HannibalBin a întrebat:

Am 15 ani si am fost la pescuit cu un baiat si i-am facut laba, el are prietena, eu vreau sa imi fac.
Credeti ca sunt gay sau voi deveni homosexual.
Nu imi doresc deloc asta sad

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Joaca de copii.Inca nu esti dezvoltat sexual.Mai ales psihic.Vezi in timp, pana pe la 20 de ani, ce inclinatii ai.Si mai vorbim.

| ZEU93 a răspuns:

Azi una, maine alta... asa incep toti. Imi pare rau pentru tine.

| mihai69 a răspuns:

Nu ești musai gay, dar bisexual se pare că ești; altfel nu văd de ce ai fi făcut acest gest.

| minrest a răspuns:

Ai avut o curiozitate, nu mai face alte experiențe cu același sex și nu vei avea probleme. Salut.

| mentholinks a răspuns:

Esti cum iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti atras de o persoana de acelasi sex cu tine nu, nu esti.
Daca nu iti doresti atunci nu o vei face, ca doar nu te obliga cineva.
Dar ma intreb ...De ce ai facut asta? (O_O)

| NameHarris a răspuns:

Poate esti bisexual...Chematio si pe iubita lui si facetio in 3laughing

| DonaldTrump a răspuns:

Daca nu vrei sa fi gay dc i-ai dat o laba? thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Cum a putut sa sune asta laughing Ma, tu nu intelegi, el i-a dat o laba de ajutor laughing

| HannibalBin explică (pentru DonaldTrump):

Nu stiu, dar nu vreau sa ajung gay... sad

| RansleyGriswold a răspuns:

Probabil esti bisexual. E chiar bine. (Sa nu se inteleaga ceva gresit, eu nu sunt bisexual). Totusi, la varsta ta sa te ascunzi. Nu zi la nimeni! Vei fi considerat ciudat. Pentru ca pe pamantul asta, oamenii se pricep la judecat.

| HannibalBin explică (pentru RansleyGriswold):

Nu sunt bisexual! nu imi plac baieti si nu vreau sa ajung homosexual, intrebarea era daca nu vreau pot sa ajung?