| IasminaIasmi4567 a întrebat:

Am 15 ani şi eu cu iubitul meu ne dorim un bebe credeţi că e bine să fac copil la vârsta mea?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!
Va ia Protectia copilului si pe tine si pe bebelus si va tine inchisi in orfelinat, pana la 18 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Joaca-te cu papusile, ca la varsta asta esti mult prea mica sa ai iubiti sau sa faci copii.

| Lupică27 a răspuns:

Vine un nebun arunca cu piatra in balta si toti se navalesc sa sara dupa ea laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Logic ca nu. Ai servici sa poți sa întreții un bebe? Sau il faci si il crește bunicii? Părinții tai ce părere au de asta, i-ai întrebat?