| anonim_4396 a întrebat:

Am 15ani jumate, sunt baiat si pana la aceasta varsta n-am avut nicio prietena! Credeti ca este normal?

Poate va ganditi ca sunt ocupat cu invatatu, dar nu e asa...

9 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Toate la timpul lor.Nu e absolut nimic rau in asta, deoarece abia la varsta asta incep adevaratele santimente sa apara.Bafta!

| viatadecacatt a răspuns:

Este normal da.eu am avut primul prieten de la 11 ani, eram si eu curioasa cum ewhistling

| stweety10 a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai gasit inca fata care sa iti atraga destul de mult atentia. Este ceva normal. Nu dispera...ai foarte mult timp pentru fete.

| madalina2727 a răspuns:

Eu am 19 ani aproape si pana acum nu am avut niciun iubit si nu a fost nimic anormal.am prieteni foarte buni dar doar atat.merg dupa dictonul:"toate la timpul lor" si crede-ma ca e mult mai bine sa inveti la varsta asta decat sa pierzi timpul.ai u timp pentru tot in viata

| aberu a răspuns:

Eu prima data am facut sex la 25 si nu-mi pare rau. Caci mi-a placut sa invat si acum am o carriera si am intilnit fata vietii mele (asiatica) si totodata am avut o gramada de aventuri in viata. o dragoste inocenta e ok.

| Linguritza a răspuns:

Eu zic ca este normal. Nu esti obligat sa ai o prietena de la o varsta mai mica ( ex: de la 13 ani sa zic ) Poti sa ii ceri prietenie lu o fata la ce varsta vrei u dar nu prea departe de 20 de ani. Caci de atunci incepi sa iti deschizi viitorul

| madalykuka a răspuns:

Nu,,, am crezut sincer si eu ca e aiurea ca pana la 13 ani sa nu fii avut niciodata prieten,, dar am prieteni multi de varsta ta care n-au avut nicio prietena so,,:*:*
plus ca is multe fete cre pana la 17 ani nau avut prieten asa ca eu cred ca e ok,,,,,,,
oricum daca te iubeste nu o so intereseze daca ai mai fost inainte cu cineva,, stii sa saruti sau esti virgin,,laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unora poate li se pare, dar mie nu mi se pare ciudat. Eu am 17 si nu am avut nici o prietena asa ca nu iti fa griji. Nu ai avut nici o prietena din cauza ca... esti prea timid? sau nu iti place nici o fata ( :O )? sau fetele de care ti-a placut aveau deja prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 18 ani si pana acum nu am avut nici un prieten.