| Tania56678 a întrebat:

Am 16 ani, am avut contact sexual cu prietenul meu el are tot 16 ani, a folosit prezervativ dar mie mi-a curs puțin sânge și de asta sunt puțin speriată. Ce pot face? Este normal ca a curs sânge?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal!

| Madaxo97 a răspuns:

E normal că a curs sânge la dezvirginare, majoritatea fetelor pățesc. E posibil și data viitoare să mai curgă puțin

| Violleta2022 a răspuns:

Pai sangerarea s-a produs la ruperea himenului, adica ai fost dezvirginata.
Speriata ai putea fi daca ai facut sex fara prezervativ si ai putea fii gravdia, sau ai luat vreo boala cu transmitere sexuala (doar daca baiatul mai avusese sex cu alte fete inaintea ta).

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca s-a produs ruperea himenului(deflorarea).

| vasileparnaie a răspuns:

Ies matele