| Loredana90000 a întrebat:

Am 16 ani, am avut primul contact sexual cu iubitul meu şi dupa ce am terminat era sânge pe cearceaf, e normal?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci ai fost dezvirginata!
dar cum sta treaba cu acordul parintilor?
Stii ca pot sa-l acuze pe iubitul tau de viol si sa-l puna in puscarie pentru asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Madaxo97 a răspuns:

Da, este normal, majoritatea fetelor sângerează la dezvirginare. Depinde acum și ce cantitate de sânge era, dacă era puțin, e ok.

| iliiiinca a răspuns (pentru Madaxo97):

Gresit, unele persoane sangereaza putin, altele mai mult. Cand m-am dezvirginat, mi-a curs foarte mult, la fel si unei prietene. Organisme diferite. E ok

| Madaxo97 a răspuns (pentru iliiiinca):

Așa e, unele mai puțin, altele mai mult, iar altele deloc chiar. Fiecare femeie e diferită. Depinde acum si cum definim fiecare din noi mult sau puțin.