| shinedani a întrebat:

Am 16 ani. pot s ma operez de polipi in vara? mai reapar dupa operatie? si daca stiti cum se face operatia acum. funda

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Pai eu m-am operat cand eram mai micuta si acum nu am probleme polipii se scot dupa 4-5 ani, dar nu e asa dureros iti face o anestezie micuta si dupa accea iti scoate polipii din gat deoarece gatul comunica cu nasul prin faringe si sunt mai usor de scos... dupa ce te trezesti vomiti putin sange si gata iti trece nu mai asculta tot felul de aberatii ca nu te doare gatul asa rau :*

2 răspunsuri:
| 0bubu00 a răspuns:

Am o colega care s-a operat anul trecut si avea 13 ani si cv. si cica ia bagat un cleste pe gat si ia tras in jos si a durut-o si i-a curs o groaza de sange pe nas laughing adica mie cand mia povestit parca ma durea pe mine... dar cica nu te doare decat atunci. succes, operatie usoara fara durerihee hee

| shinedani explică:

Ba fraiere/ fraiero infomeaza-te tu mai bine retardata(u) matii care esti! mars de aciarolling on the floor