| Ali28 a întrebat:

Am 16 ani si nu am avut primul sarut.Cum e si cum ar trebui sa sarut sa nu ma fac de ras sad?

6 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Pai atunci cand iti baga limba in gura, ii atingi limba si o rasucesti laughing. ceva de genul... oricum daca nu esti stresata de lucrul asta si nu lasi sa se vada, atunci o sa creada ca ai facut o de 10000 de ori pana atunciwinking mie asa mi s a intamplat, chiar mi a spus : ce bine saruti! am ramas :O!

| krystal02 a răspuns:

Te lasi dusa de val...
Nu exista o lectie despre cum sa saruti sau ceva de genul. Se intampla pur si simpllu. Chiar daca spui ca nu sti, de fapt stii. happy O sa descoperi pe moment. Asa ceva nu necesita o teorie.

| Angeline a răspuns:

Pasiune, Si incearca sa te adaptezi stilului baiatului, deoarece toti baietii au un stil diferit, iar daca nu ai experienta, mai bine du-te dupa ei, cand vei avea mai multa experienta, vei invata sa ii controlezi sarutul lui daca nu iti place. Cateva sfaturi :
Sa nu fi grabita, si agitata
sa nu lasi saliva, asta e scarbos, si la fete si la baietiwinking
sa iti bagi mana in parul lui in timp ce fa sarutati ( E foarte sweet!) happy
Si asa mai departe, nu e nimic dificil, doar trebuie sa stii cum sa-ti folosesti buzele si limba, in armonie cu gura lui tongue

| mamasita00 a răspuns:

E ceva ce vine de la sine. Poate acum pare ca nu stii si etc. Dar cand vei fi la momentul potrivit la locul potrivit, va veni de la sine. Crede-ma.

| sysy_1065 a răspuns:

Fa si uh cum face si el.simplu.nu trebuie sa ai un fel anume de a saruta ca poate baiatul acela nici nu stie sa sarute perfect... faci si uh ce-ti vine in minte.(cu limba)pe parcurs o sa invetiwinkingsucces

| Zoya333 a răspuns:

Hey nu te faci de ras big grin totu` va fi bine. totu` vne de la sine, am trect si eu prin asta si nu credeam cand altii spuneau ca totu` vine de la sine dar asa a fost. Tu iei buza lui de jos si el pe a ta de sushappy si tot asa xD