| Ali28 a întrebat:

Am 16 ani si nu am avut primul sarut.Cum e si cum ar trebui sa sarut sa nu ma fac de ras (sunt baiat)

6 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Trebuie doar sa te lasi dus de val! restul vine de la sinebatting eyelashes

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Totul vine de la sine

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna nu trebuie sa stii anumite reguli ca sa poti saruta. totul vine de la sine... tipa nu va observa ca nu stii sa saruti. oricum la primul french kiss ai tendinta de a " musca" limba celuilalt incearca sa nu faci asta happy bafta

| anșa a răspuns:

Din câte am văzut pari să fii băiat părerea mea este că : 1 răbdare și nu te grăbi! Un sărut dacă vrei să fie ceva special fă special nu te bagi ca musca-n lapte trebuie să te gandești la sentimentele persoanei cu care îl faci. 2 cel mai bine aștepți să îți faci o relație serioasă dacă ești băiat serios nu e că fraieresc o proastă o pup și o dau dracu.
4 Cel mai bine e să lași alintatul că nu a murit nimeni că nu a fost pupat stai liniștit. 5 vrei iubire oferi iubire nu o să vină nimeni să te pupe așa că avea chef fi deștept smart drăguț caută o prietenă la fel, fă o relație serioasă și totul o vină de la sine.
Iar 6 e pentru toți narcisiști smecherași cu sfaturi de prost gust din comentari În zilele de zi uni băieți sunt șmecheri înainte de o relație serioasă fraieresc 2 sau 3 proaste sau se cred că gata le cuceresc pe toate ideea e că, tu sa nu faci așa caută o fată care să aibă numai ochi pentru tine și
tu pentru ea și făți primul sărut ca un moment special din viața ta și nu le lua exemplul. Cel puțin eu sunt degustată de asemenea persoane fi unul din băieți ăia serioși chiar dacă un băiat serios si inteligent egal pentru uni
prost virgin, așa cum se zic la oameni deștepți că sunt niște proști că stau cu nasu în cărți. Asta te face special că nu ești nu toți băieți nu generalizez nu zic că toți sunt si băieți serioși dar dacă faci așa cum fac o majoritatea nu va fi nimic special.

| dedyutza a răspuns:

Treci repede peste asta...plus ca daca partenera t intelege si tine la tine n-ar fi o problema