| Anonimboy111 a întrebat:

Am 16 ani si sunt baiat, ma masturbez destul de des o data pe zi sau o data la 1-2 zile, e ok? uneori mi se pare ca nu am erectia totala cum au altii sa le stea penisul drept sculat tare rau

11 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masturbarea, facuta in mod normal, nu produce probleme de sanatate.

Daca ai probleme cu erectia, mergi la medic. Poate fi de exemplu din cauza colesterolului (depuneri de colesterol).

| dullcat a răspuns:

Buna.Te va ajuta sa citesti aici despre subiect:

https://www.reginamaria.ro/......-si-excese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma masturbez des

| LucyanB a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu de obicei cam la 2 zile mă masturbez și nu am nici o problemă sta tare și drept de parcă ar mai vrea odată și cu erecția la fel de cate ori este nevoie

| anonim_4396 a răspuns (pentru LucyanB):

Si eu o fac pana termin de cate ori am nevoie

| Anonimboy111 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti fata, eu intreb serios si tu probabil esti ceva troll

| anonim_4396 a răspuns (pentru LucyanB):

Eu o fac de cate ori ma mananca rau de tot ****

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Sunt fata, nu sunt troll

| NataLee a răspuns:

Bucură-te de masturbare. Doar să nu ajungi de 5 ori pe zi.
Uite aici niște inspirație https://pin.it/1OhtPSS
Mai încolo o sa începi sa faci sex

| Analex17 a răspuns:

Eu zic ca e rezonabil. Si erectia penisului depinde cat de excitat esti.

| alexusiatat a răspuns:

Heyy vezi că ai uitat să mă adaugi pe insta