| InFlaMeS a întrebat:

Am 17. Am avut prima relatie, acum doua zile, si a fost singe, totul a mers bine, am ramas dispusa si nu speriata ca altele. Azi am avut a doua oara, si m-a durut, chiar a fost si singe iarasi... e normal? sau poate ar terbuie sa astept o saptamana, sau mai mult?

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai ramas dispusa, la ce?

| missbee a răspuns:

Probabil himenul tău e un pic elastic și nu s-a rupt din prima. Primele 2-3-4 contacte o să fie un pic problematice, așa e mereu, dup-aia trece. ^^

Răspuns utilizator avertizat
| nikol1 a răspuns:

Depinde de fete, unele nu sangereaza altele sangereaza ca tine. nu te speria este normal. app a36yka, intrebarea era daca este normal sa sangereze si a doua oara, nu s-o intrebi l ce este dispusa.