| Georgiana5788 a întrebat:

Am 17 ani, iubitul meu are 16 ani, am avut aseară primul contact sexual protejat, bineînțeles doar ca am sângerat puțin. Este normal ca am sângerat? Credeți ca e bine ca am avut la vârsta mea primul contact sexual?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ditamia femeia la 18 ani, el copilas de 16 anisori... ce naiba ai gasit la un copilas fara mine de numai 16 ansiori?

| Georgiana5788 explică (pentru Violleta2022):

Important e ca eu cu el ne iubim chiar dacă sunt mai mare ca el și părinții noștri sunt de acord cu relația

| Violleta2022 a răspuns (pentru Georgiana5788):

Vezi sa nu dai de belea, ca el este minor...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ca ai sangerat, dacă a fost primul contact sexual. Nu este normal ca ai făcut sex cu un baiat de 16 ani.

| Madaxo97 a răspuns:

E normal că ai sângerat, așa este dezvirginarea, multe fete sângerează la primul contact sexual. E bine ca ai avut primul contact sexual la vârsta ta, ești destul de mare la 18 ani.

| George234513 a răspuns:

Da e ok daca ai sangerat. Se intampla prima data