| TrIpLeX2011 a întrebat:

Am 17 ani si am facut sex ca vecina mea de 26 ani si imi este rusine cand ne intalnim sa o privesc in ochi laughing ce ar trebui sa ii spun?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa-i mai spui acum! Salut-o...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce îți este rușine ție? Ei să-i fie că s-a uitat la un minor!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si cand te-ai trezit erai plecat cu ''cortul'' si ud?!

| MMihai a răspuns:

Să înțeleg că erai sub influența alcoolului, a drogurilor, a etnobotanicelor, și că a fost vorba de un micuț viol și nu de un act sexual normal, dorit de ambii parteneri de sex, Că nu pricep de ce altfel, ți-ar fi rușine să o privești în ochi? Că ai părăsit-o și nu ți-ai continuat viața sexuală cu ea? Sau că este femeie măritată și că ai profitat de o ceartă dintre ea și soțul ei, ca să ai în secunda aia o femeie?

| vlaaddd a răspuns:

Intreab-o daca i`a placut si daca mai vrea smug

| moonY a răspuns:

"buna, imi cer scuze, dar am mintit pe tpu.ro ca am facut sex.
imi spui si mie ce inseamna sa faci sex?!"

| Digital112 a răspuns:

Mai vrei o tura?

| Perfeculsimplu a răspuns:

O lipesti de perete si ii zici : Vrei sa te intalnesti din nou c al' mic rolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca nu-i mare bai! C gabrielle solis din neveste disperate nu facea sex cu gradinarul ei minor? laughing)