| alex6630 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa stiu si eu ce pastile pot sa iau pentru o durata mai mare al actului sexual...adica să nu ejaculez asa repede! fundă

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

NU trebuie sa iei pastile la 17 ani!
Trebuie doar sa o faci mai des... ejaculezi prea repede din lipsa de experienta.

| Sexualitate a răspuns:

Nu e cazul să iei pastile, mai ales la vârsta ta! Poate te va ajuta şi acest articol: http://www.clementmedia.ro/......e-precoce/

| daNNNy_3753 a răspuns:

Pai dai o "lalba" inainte si tine mai mult...

| daNNNy_3753 a răspuns:

Fa o "LABA" (scuze expresia) inainte si o sa tina mai mult...

Răspuns utilizator avertizat