| Fataanonim4321 a întrebat:

Am 17 ani si nu am avut niciodata un iubit. De fiecare data s-a intamplat sa-mi placa un baiat si el sa nu ma placa sau invers.

Parca sunt blestemata. Nu stiu ce sa fac...E ciudat ca nu am avut pe nimeni pana la varsta asta?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti singura, si eu asa patesc asa mereu pe cine plac ea nu ma place asta e viata, de ce iubim nu avem parte

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te intrista. Se zice ca fiecare dintre noi avem un suflet pereche. Intrebarea care se naste se refera la momentul in care se vor intalni. Deoarece nici nu se pune problema sa nu seintample acest lucru. Doar putintica rabdare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este ciudat deloc, stai linistita. Nu iti bate atat de mult capul cu asta, doar nu ai fi vrut sa fii cu cineva ceva timp sa zicem, dupa sa va despartiti si spoi sa suferi. Crede-ma... e foarte nasol sentimentul.
Si da... nu e chiar asa usor gen tu sa cauti sau el sa caute. Cele mai frumoase lucruri vin cand nu te astepti. Asa ca nu te astepta big grin
Mergi inainte si o sa intalnesti persoana potrivita cand te astepti mai putin. Trebuie doar sa ai rabdarewinking
Sper ca te-am ajutat macar putin, si sa ne auzim de bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce demoralizezi? laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru DoarBogdan):

La postul meu te refereai? Ala care a disparut ca prin minune?

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnBroken2016):

Why?

| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa disperi.
O sa-ti raspunda la intrebarea aceasta multi potentiali iubiti care au (avut) aceeasi problema ca tine.
Cine stie, poate iese ceva chiar aici in cele din urma.

| Idkidk a răspuns:

E, nu te văita, viaţa e lungă, no?

| pufulescu a răspuns:

Nu este ciudat dar esti la limita! Te apropii de varsta maturitatii fizice si trebuie sa-ti dezvolti aptitudinile sociale. Mai precis, apropie-te de baieti fara sa te gandesti ca el este viitorul iubit. La varsta aceea si baietii sunt nehotarati in legatura cu sentimentele lor deci putine sanse sa "le iese ochii din cap" privind o fata, permanent vad ceva ce li se pare mai bun.

| JustStitch a răspuns:

Nu esti singura si nici ultima fata fara iubit, si eu sunt in aceeaşi chestie ca si tine, si eu sunt singur

| Xulescu006 a răspuns:

Surori.