| Messyhair a întrebat:

Am 18 ani si nu am avut niciodata un iubit. De fiecare data s-a intamplat sa-mi placa un baiat si el sa nu ma placa sau invers.
Parca sunt blestemata. Nu stiu ce sa fac...E ciudat ca nu am avut pe nimeni pana la varsta asta?

13 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Eu am avut o singura prietena la 19 ani de care m-am despartit dupa 2 saptamani. Acum am 20 dar totusi nu ma omor sa caut alta si ma gandesc sa termin mai intai facultatea, pe urma am toata viata sa gasesc pe cine trebuie.

| eu1893 a răspuns:

Imi pare rau sad

| neutrino a răspuns:

Ciudat este ca nu te-ai lasat inca pacalita. In rest nu e nimic ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar foarte bine că nu ai avut pe nimeni până acum. Ciudat(pentru unii) va fi dacă nu vei avea de acum încolo. Dar şi dacă-l vei avea pe primul la 23 de ani, nu e nimic grav sau ciudat. Trebuie doar să aştepţi persoana aia cu care simţi că poţi " face orice ".

| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu se poate spune chiar ciudat, dacă nu a fost să fie asta este..este o persoană acolo undeva potrivit pentru fiecare dintre noi. Ai răbdare, îţi spun că este mai bine aşa. Decât să fii avut relaţii de câteva zile, să te tai pe mâini pentru un băiat, să plângi sau mai ştiu eu altceva, mai bine să fii singură. Cândva, cel mai posibil în viitorul apropiat îţi vei găsii tu pe cineva, nu ai cum să rămâi singură, şi numai zi că eşti blestemată pentru că nu este aşa. Doar pentru că până la vârsta asta nu ai avut prieten asta nu înseamnă că eşti blestemată.
Ţi-am spus, decât să ai 1 milion de relaţii, dar care să dureze maxim o săptămână, mai bine ai o singură relaţie, dar care să dureze ani de zile.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| gfghn a răspuns:

Nu.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Da-mi id tau de mess, un nr de telefon, ceva, si daca arati bine o sa ai :*

| mihaigrecu345 a răspuns:

Nu este o problema foarte grava, dar pentru dezvoltarea ta ar fi fost normal sa ai pana acum, dar nu neaparat necesar. Sati linistita ca daca ajungi la facultate... vezi tu ce patesti laughing) O sa iasa o fata virgina din ASE cand o sa cada bila aia de deasupra laughing. Acum fara glume, nu ai de ce sa iti faci griji decat in privinta unei maturitati. Sunt sigur ca ai sa gasesti pe cineva, totusi te rog sa consulti un psiholog. Nu este ceva rau, este remarcant sa poti sa vorbesti cu cineva fara sa il minti, iar el sa te sfatuiasca spre rezolvarea unor probleme, e un fel de eliberare.

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Poate esti tu mai pretențioasă laughing dar oricum esti o raritate.

| Chunji a răspuns:

Soro`laughing

| Chunji a răspuns (pentru Chunji):

Ei si daca n`ai avut ce?laughing sa nu`ti fie rusine sa fii mandra ca n`ai picatwinking

| Patycelu20 a răspuns:

Nu este ciudat si odata vei gasi pe cineva potrivit tie sigur, te pup!

| CristinaCristinaa a răspuns:

Eii bine...acum ti-ai gasit pe cineva? big grin