| stivi a întrebat:

Am 18 ani si stau cu o tipa tot de 18
As putea spune ca o plac, nu ca o iubesc si este o alta tipa de care imi place mult mai mult, are 16 ani si nu stiu ce sa fac thinking
Cea de 18 stiu ca ma iubeste mi-a demonstrat asta si e mai timida asa
Iar cea de 16 e mai nebunatica si sincer nu cred ca ma iubeste doar asa ma simpatizeaza...
Credeti ca ar trebui sa fac primul pas si sa ii arat ce simt, sa o intreb daca poate fi ceva?
Dar ma gandesc si la actuala ca daca o las foarte posibil ca va fi foarte dezamagita deoarece zice ca eu sunt baiatul vietii sale.
Va rog dati-mi niste sfaturi! mersi anticipat! >big grin

1 răspuns:
| Kalle a răspuns:

Deci spune-i celei de 18 ca o placi ca na la fata de 16 ani o sa zica la toata lumea si te-ai face de rusine ca na daca iti place si de cea de 18. cea de 18 tia si demonstrat ca te iubeste fii cu ea cea de 18