| Mihaella111 a întrebat:

Am 2 ani de cand mam despartit de iubitul meu pentru un alt baiat si recent miam dat seam ca inca il iubesc... mam iintalnit cu el iam spus ca inca il mai iubesc dar el acum este cu o alta persoana si nici nu mai are încredere in mine... cum as putea sa ii demonstrez ca il iubesc si ca mam schimbat

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai pus intrebarea daca si el ar putea renunta atat de simplu si usor de prietena/iubita pentru a da cu piciorul actualei relatii?

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca are rost sa-i recastigi increderea, din moment ce tu ai fost prima care ai facut pasul spre despartire. Lasa-l sa se bucure de noua relatie pe care o are in prezent.

| Mihaella111 explică:

Si el mi-a spus ca inca nu ma uitat si ca ma mai iubeste...tocmai de asta nu vreau sa renunt la el si vreau sa ii demonstrez vorbele dar nu stiu cum atata timp cat el in prezent are o iubita