| pavel88 a întrebat:

Am 2 intrebari.
prima pentru barbati:ce inseamna pentru voi o femeie;
a doua pentru femei:ce operatie nu a fost reusita nici pina acum in zilele noastre

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

O femeie este cea careia oricite operatii i se vor face nu o sa poata nimeni sa-i scoata sculetele din cap.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fie femeie, fie barbat, operatia care inca nu a reusit e cea de indepartare a prostiei de pe creier!

| mgtow a răspuns:

Femeia pentru mine e o persoana care merge pe strada, ca tot omul si stiu ca mie nu imi trebuie una, la cum sunt timpurile acum prefer sa dau bani pe lucruri de folos nu sa-i arunc pe nesimtite.

| radugolgolut a răspuns:

Femeia pentru mine inseamna cam asa:ii ca nu animalut de casalaughingdin categoria mamifere i-as zice vaca,din categ pasari i-as zice gaina.Dar, dar daca o vezi ca pe o persoana, cred ca ii o minune cereascalaughing

| vali23_7395 a răspuns:

Mai multe aici http://femei.biz