| SadBoyForever a întrebat:

Am 20 de ani, am terminat liceul si totusi marele meu regret este ca nu am avut niciodata vreo prietena. M-am saturat sa rada majoritatea oamenilor pe care ii cunosc de mine ca sunt virgin la 20 de ani. La liceu am fost intr-o clasa numai de baieti, deoarece am fost la profil de tehnician in transporturi si astfel in 4 ani de liceu nu am discutat cu nici-o fata sad.
Acum realizez ca imi lipseste mult faptul ca nu am avut in viata mea vreo prietena, nu am tinut niciodata de mana vreo fata, nu am imbratisat vreo fata si practic ma apuca tristetea numai cand ma gandesc la lucrurile astea.
Va dau cuvantul meu ca sunt ingrijit, nu umblu cu hainele sifonate, dar degeaba plus faptul ca sunt si unpic timid.
Nu sunt genul care atunci cand vede o fata prin curtea scolii se duce sa o intrebe de vorba.
Cum fac sa trec peste acest moment?
Credeti ca e ceva foarte anormal ca pana la 20 de ani nu am avut vreo prietena?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca vrei o relatie matura trebuie sa fi matur sa fi realizat cat de cat fianciar si sa fi hotarat ca vrei sa ai iubita
nu-i baga in seama pe cei care rad de tine de fapt rade prostia in ei e viata ta nu te lua dupa alti

Credeti ca e ceva foarte anormal ca pana la 20 de ani nu am avut vreo prietena?
consider ca este normal si la 25 de ani sa nu fi avut o prietena fara femeie poti trai fericit si implinit, pe la 30 poti incepe o relatie matura asta daca gasesti fete seriose una la un milion vei incepe ceva serios cu ea

, nu dramatiza femeia te face sa suferi mult

16 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si eu am fost tot pe profilul asta dar aveam numai fete naspa in clasa.Prin intermediul facebook-ului am cunoscut multe persoane din liceu(fete) si in pauze stateam mult cu ele iar acum cateva ma suna sa ies undeva alea alea.Trebuie sa te bagi putin in seama cu japca ca altfel nu-ti dau interes.Nu o sa-ti vina o Julieta daca tu doar stai.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu mi se pare ca esti anormal, mi se pare ca esti deosebit de ceilalti! Si crede-ma, e bine ca nu esti ca ei.
O fata cu capul pe umeri va fi foarte mandra sa fie prima in viata ta.
Trebuie doar sa iesi cu prieteni, sa nu te izolezi, iar treptat vei vedea ca timiditatea scade. Intra in vorba cu fete, discuta cu ele la fel de degajat cum ai discuta cu baieti. Pune ochii pe o fata si marturiseste-ti sentimentele in fata ei. Ai grija sa fie si ea deosebita, la fel ca tine!
Mult noroc!

| DeNNyZ a răspuns (pentru DeeaMarry):

DeeaMarry dc nu incerci sa ajuti baiatu si sa iesi cu dinsul, poate va fi dragoste la prima vedere

| DeeaMarry a răspuns (pentru DeNNyZ):

Am prietenhee hee. Nici nu stiu de unde si pana unde iti veni ideea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazySoursD a răspuns:

Trebuie sa ai putina personalitate, mister ca sa cuceresti o fata. Exerseaza cu mai multe fete flirtratul.Nimeni nu va stii ca tu nu ai avut vreodata o prietena, mai ales prietena ta, decat daca-i spui.Asa ca tu te simti inhibat de chestia asta ca exista lucruri mai ingrijoratoare in lumea asta! Baga-te intr-o gasca de fete si baieti, iesi mai mult pe afara, vorbeste, fa-te placut mereu si nu uita sa-ti exersezi simtul umorului.Sigur vei avea noroc! Unor fete, ca si baietii, le plac cei 'noi' sa-i invete ele, sa fie ele primele.Chiar daca niciodata nu strica putina experienta.Cand vei iesi mai mult cu fetele si vei sta mai mult de vorba cu ele, vei uita de sfaturile de aici si totul va veni de la sine.Ai incredere in tine ca sunt sigura ca nu vei mai rabda mult!

| neutrino a răspuns:

Plateste o fata...

| Mădă0611 a răspuns:

Scurt: e ok, decat sa fi gasit vreo ştoarfă, mai bine iti gasesti una cu cap, la momentul potrivit happy

| OwlMyGod a răspuns:

Nu este anormal. Daca traim intr-o generatie unde primul iubit ti-l faci in clasa a 5 a si iti pierzi virginitatea la 13 ani, nu e vina ta. Esti un caz mai special. Sunt multe fete carora sigur le-ar placea sa fie cu cineva care nu a mai avut vreo relatie pana acum. Deoarece, noua ni se pare aceasta o provocare happy. Incearca, inainte de a fi cu o fata sa fiti buni prieteni. Asa afli ce ii place, ce nu-i place si iti dai seama daca va potriviti happy Mult Noroc!

| DnBSniperZs a răspuns:

Forever alone lvl 78759789758923782758427582478942759923795325723857328572387523742387428374327439287432328748237832798327892378782378932789234823.

| IonutskilzZ a răspuns (pentru DnBSniperZs):

Rade ciob de oala sparta

Răspuns utilizator avertizat
| ANONIMANONIMI a răspuns:

Decat sa gandesti negativ, mai bine actioneaza in privinta asta.Sunt multe fete dar depinde ce iti doresti tu cu adevarat.Trebuie sa ai incredere in tine in primul rand.

| AntonioTonio a răspuns:

Lasa frate ca e bine. stai inca 30-40 de ani si sa vezi ca la 70 dai si tu bine laughing) auzi ba la 20 de ani virgin rolling on the floor alti fac sex in baie la 10 ani si tu virgin la 20rolling on the floor))))

| DeNNyZ a răspuns:

Nu cred ca este ceva anormal, deoarece ceva timp inainte oamenii faceau sex doar dupa nunta, sau la musulmani nish macar nu-si vad femeia pe care o iau de sotie.Parerea mea este ca totul o sa vina de la sine, totul la timpul lor.Ti-as da un sfat, atunci cind comunici cu o fata uita ca esti timid, imagineazati ca e un prieten de al tau mai vechi.Si nu uita fii original si ai grija de igiena ta! bft...

| Bebe_Voicu_1997 a răspuns:

Du-te la curve, frate... straight face