| Andrei20 a întrebat:

Am 20 de ani...nu sunt virgin dar cand incerc sa o dezvirginez pe prietena mea. nu mi se scoala. ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa ti se scoale.trebuie doar sa i-o bagi.

| theoneandonly a răspuns:

Incearca un psiholog. Sau alta prietena.

| Cursed SeaL a răspuns:

Poate nu e destul de atragatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa astia, sunt rautaciosi. Asa e la inceput - pentru ca nu ai experienta, ai emotii si de asta. Mai incearca, pana la urma o sa stea. Prima oara e mai greu - pe urma, no problem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Andrei, vino cu fata la mine si iti rezolv eu problema. Cat despre tine, mai intai schimba-ti partenera sa vezi cum este si apoi iei o decizie, daca o schimbi din nou sau te tratezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te documentezi mai mult

Răspuns utilizator avertizat