| anonim_4396 a întrebat:

Am 24 de ani si sunt virgin!
Nu stiu ce sa fac. Simt ca-mi pierd viata. Ma gandesc sa ma duc la o prostituata ca sa-mi iasa odata chestia asta din cap, dar mi-e frica de boli si de altele.
Nu sunt foarte frumos si prin urmare nu am avut niciodata succes cu fetele.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| fluffy_2714 a răspuns:

Hey, linisteste-te!"Nu sunt foate frumos...". Asa si? Cine are nevoie de frumusete? Uite eu prefer inteligenta.Vad ca scrii corect gramatical si ai o exprimare perfecta.Deci din start nu esti un cocalar ci un tip sensibil si cu capul pe umeri. Dupa cum vorbesti mie sincer imi placi.Lasa-mi id-ul si poate te mai ajut.Fii tare!

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Of, nu trebuie sa privesti asa lucrurile!
O sa vina si vremea aia, te asigur eu. Nu te duce la o prostituata, in primul rand poti lua boli, si apoi. pierzi tot farmecul si la sfarsit n-o sa ai nicio satisfactie.

Incearca sa cunosti persoane noi si sa interactionezi cat mai mult, sunt sigura ca la un moment dat se va intampla ce trebuie sa se intample.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate... esti un ciudat daca totusi nu ai stare du-te si leaga pisica de coada, in lumea asta tot ce vor barbati handicapati din ziua de azi sunt numai tampeni!

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Eu sunt fată și crede-mă pe mine, că mai mult băieții pun accent pe aspect. Desigur că sunt și fete superficiale, dar asta e. Pentru un baiat e mai ușor dacă nu este arătos, pe când o fată este respinsă chiar și de celelalte. Fetelor în general le plac băieții inteligenți, amuzanți, politicoși, descurcăreți. Asta înseamnă să ai succes la fete, nu neapărat să arăți bine. Dacă vrei un sfat, eu zic că ar trebui să socializezi mai mult și scapi de complexe. La urma urmei, daca vrei sex, caută o prostituată, dar cum spune și Ray, nu o să ai nicio satisfacție. Dacă vei aștepta momentul sunt sigură că nu vei regreta.

| Malvina24 a răspuns:

Poate ca nu a aparut inca persoana potrivita in viata ta, nu trebuie sa disperi, toate o sa fie bine la un moment dat, Var da nu ai o parere tocmai buna despre tine, nu mai gandi asa, fi pozitiv ca altfel nu se va intampla nimic bun in viata ta! Frumusetea interioara e mai importanta decat cea fizica!

| dnxbv a răspuns:

Ce sa faci?
In primul rand schimba-ti imaginea de sine!
"Nu sunt foarte frumos". WTF?! uite-te pe strada la cupluri! eu stau si ma mir cateodata ce fete frumoase umbla cu niste idioti/retardati/urati etc.
In momentul in care iti vei intelege adevarata ta valoarea, toate lucrurile se vor rezolva de la sine. Gandeste-te ca este o fata pusa deoparte pentru tine, care te asteapta! Ea asteapta s-o bagi in seama, nu sa te plangi de viata ta aparent nasoala pe TPU.
hai, fii tare!
P. S. Sa-ti iasa din cap prostituatele!
P. P. S. Dupa ce-ti vei gasi prietena, nu uita sa ma pui nas!

| Lacoste a răspuns:

Buna, sfatul meu este sa iti recapeti increderea in tine, incearca sa te duci la un psiholog, spune-ti probleme tale si el te va ajuta sa treci peste. legat de aspectul fizic.sa stii ca fiecare este frumos in felul lui, daca nu iti place ceva anume la tine, atunci incearca sa iti pui in valoare celelalte calitati ale tale.fi mai sociabil, comunica cu cei din jur, fa-ti prieteni si prin intermediul lor poate vei gasi fata potrivita.
nu ar trebui sa apelezi la prostituate, o sa-ti para rau mai tarziu ...adica tu ti-ai inceput viata sexuala cu o prostituata si nu cu persoana pe care o iubesti? gandeste-te. in fond, e alegerea ta.
asteapta persoana potrivita si o sa vezi ca va veni si pe strada ta soarele.
happy

| stoicus a răspuns:

Cateodata, cand ma gandesc cu nu am cunoscut inca iubirea pana la varsta asta, sufar de o depresie atat de intensa incat as vrea sa dispar intr-o clipa, sa mor si sa nu mai aud de nimic.
Ce greu e sa te topesti in fiinta...

| Miauti a răspuns:

Agata si tu o fata de aici. si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Important este ca sufletul sa-ti fie frumos, fizicul se schimba cu timpul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te nene dar protejat

| Any_2443 a răspuns:

Aoleo...situatie grava.
unii la 24 de ani sunt satuli de sex. Du-te la vreo curva si se rezolva

| tyly a răspuns:

Atitudinea ta e de vina, nu lipsa frumusetii; ia ai si tu mai multa incredere in tine si sa vezi ca vin si fetelewinking

| clauss a răspuns:

Omule iti lipseste increderea in tine, tupeul, prin starea ta am trecut si eu, coincidenta face ca tot cu o prostituata mi am inceput si eu viata sexuala, dar bineinteles cu prezervativ si la o varsta mai mica decat tine, poate conceptia oamenilor ne va judeca, sau cel putin pe mine, dar o fost un inceput si o bariera peste care am trecut, daca nu ai tupeu in sensul bun si,, papagal,, pana la urma poti apela si la profesioniste, inca ceva, nu frumusetea conteaza si cum le ei( fetele), cum le abordezi, cata stapanire de sine ai, daca ai facut un pas gresit sa nu dai inapoi ca te ia de fraier. sper ca te am ajutat si bafta, astept sa mi spui ce ai facut

| ExpoLOGO a răspuns:

E vina ta daca nu iti place viata ta
de ce nu'ti schimbi ceva?
schimbati atitidinea!
de ce nu'ncerci si altceva?

mult succes! happy

P. S. sa stii ca strabunica mea avea o vorba: "fiecare sac are petecul lui".

Uraa!

| Gheorghita_Daniel_2000 a răspuns:

Nu te cunosc dar cred ca e o idee proasta poti pati foarte multe e periculos te sfatuiesc sa nu