| anonim_4396 a întrebat:

Am 30 de kg dezbracata voi ce credeti ca ar trebui sa slabesc pana la 25 kg? ps am 10 ani(scuze pentru categorie dar stiu ca aceasta e cea mai vizionata)

Răspuns Câştigător
| qpattyx3 a răspuns:

Stefania2011,la 10 ani este chiar perfect sa ai 30 de kg! Nu mai trebuie sa slabesti este chiar chiar perfect si daca esti inalta cam de 1, 40 este perfect!(poti si mai inalta)
RAMAI ASHA CUM ESTI CA ESTI PERFECTA! pup!

10 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Daca vr sa ajungi schelet ambulant da!

| DeepLooking a răspuns:

Doamne! Citesc si nu imi vine sa cred.Ce ai patit, fetita? Cum sa slabesti pana la 25 de kg? Stai linistita in banca ta si mananca sanatos. Vrei sa te distrugi? Stai linistita, chiar si 30 de kg sunt foarte putine. Probabil intrebarea a fost pusa la vrajeala...

| sweet0girl a răspuns:

Eu zic ca esti ok la 10 ani dar depinde si de inaltimewinking

| Alle15 a răspuns:

Nu stiu,depinde si de tine draga mea! Acum,daca lumea te jigneste slabeste( alearga,mananca fructe etc) daca totul e in greula si te simti stapana pe tine, numai slabi, succes!

| stefania2011 a răspuns:

Deeplooking intrebarea nu a fost pusa la vrajeala si o colega de-a mea are 25 kg si nu mi se pare bolnava

| LaLalaaa a răspuns:

Wooow la 10 ani 25 de kg?:O ai innebunit?
la 10 ani nu poti sa slabesti si esti prea mica pentru o dieta...stai tu linistita acolowinking

| Pufulinna a răspuns:

Eu cred ca la varsta ta nu trebuie sa iti faci probleme pentru kilograme! Esti in crestere! Si la 30 kg esti bine cum estiwinking

| xSmile a răspuns:

Ho, fetita! :o ma sperii! Eu la 10 ani eram mai solida ca tine si nu-mi faceam griji, si las-o pe colega ta care are 25! Nu te lua dupa ea! Stai bine cum esti! straight facewinking

| natashacrown a răspuns:

Fraate. :]] tu glumesti? adica daca si astia de la 10 ani isi mai fac probleme cu greutatea si astea.vai si amar de lume. oh go on! nu ai de ce sa slabesti, depinde si de inaltime da si daca aveai 1 m inaltime nu trebuie sa slabesti esti in crestere, te uiti prea mult la lumea din jur si la tv si deja la PREA multa lume iis a urcat asta in cap

| asdasdsada a răspuns:

Bai copila uh esti schelete cat socianu de la mine din facultate iar uh vrei sa slabesti