| anonim_4396 a întrebat:

Am 9 ani si imi place mult de cineva dar acel cineva sa sarutat deja cu o tipa mai mare decat el. Ce sa fac?

11 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Sa-ti dai palme de oftica si sa pui mana pe o carte

| Ana_6509 a răspuns:

Sa-ti vezi de scoala!

| Silviu591 a răspuns:

Cieste`o carte.lasati`ne cu povestile voastre de "dragoste". ca pe bune.nu exista asa ceva la varsta ta. raised eyebrows

| Silviu591 a răspuns:

Pentru andyy1122.esti dement cumva? ai vazut ce scria? "9 ani" ce *** ii dai sfaturi tampite? e prea mica.mult prea mica sa inceapa cu din astea.doamne!

| NoNameToday a răspuns:

Nu mai fiti mai rautaciosi.Nu ii lua in seamahappy.

Pai ce daca s-a sarutat? Nici el nu stia dar a invatat.Asa este si in cazul tau.Incearca si vei vedea ca nu ai de ce sa iti fie teama

| elamit a răspuns:

Nimic, astepti sa mai cresti.

| Allegria a răspuns:

**** laughing
la 9 ani...frate ...nici macar nu ti-ai schimbat prefixu`, simpatizeaza-l in continuare pe acel cineva, da` atat :*
apoi. u o sa ajungi o panarama

| emasweetgirl a răspuns:

Fetito pune mana si invata.
inca esti prea micuta pentru a avea prieten.
ai tot timpul din lume.

| AlexandraR a răspuns:

DOAMNE, esti in clasa a doua sau a treia, abia stii alfabetul, de fapt, nu-l stii, abia stii sa silabisesti si te preocupa chestii de genul? Am ras isteric, 5 minute, citind intrebarea tarolling on the floor God, cand inveti alfabetul mai vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca-ti place de un baiat e ok, dar nu e ok ca tie iti place de el de la varsta asta! dupa clasa a 5-a-a 6-a mai zicem dar nu acum!raised eyebrows

| azzzzorrel a răspuns:

Trebuie sa ii spui ce simti nu trebuie sa iti fie frica de refuz dar daca nu stii sa saruti nu iti face griji. o sa stii ce sa faci asa mi s-a intamplat si mie.