| Ciufulituuu a întrebat:

Am aflat ca o colega ma place si nu stiu cum sa fac sa aflu de la ea ca ma place pareri? FUNDAAAA MAREEEE

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

O poti intreba chiar tu.
Sau cand aveti ocazia sa ma vorbitihee hee O iei asa..."mai pă după casa" si o intrebi de cine ii place.
rolling on the floorAcum pe moment mi-a mai venit o ideebig hug
Puteti sa va jucati adevar sau provocaresmug.
Adevar : E adevarat ca ma placi?
Provocare: De cine iti place mai mult din scoala?
In functie de ce alege.
Baftaakiss
Sper ca te-am ajutatbig hug
Fundaapuppy dog eyes?

9 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Vorbeste cu ea pe mess si bate apropouri. Sau ai putea sa o intrebi direct.

| ciupyx a răspuns:

Nu mai cauta aprobarea ei. citeste articolul asta: http://artaseductiei.ro/......-femeilor/

actioneaza daca o placi si tu, fara sa mai astepti aprobare din partea ei!

| Dreamer a răspuns:

Simplu, ii ceri prietenia. Daca spune da, e clar ca si ea te place. Bafta!

| ladyfoarfeca a răspuns:

Intreab`o!
Sau ce? N`ai tupeu?laughing Atat de las esti.tongue

| katy1151 a răspuns:

Pui un prieten de-al tau sau o prietena de-a ta s-o intrebe!::happy

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Doamne! Spune-i ca o placi si intreab-o daca te place si ea!

| mefree2fly a răspuns:

Fa-ti un id si baga-o in lista,vorbeste cu ea si spune-i ca ai id-ul dintr-un schimb de liste, esti din oras cu ea, o cunosti din vedere.si pe urma intreab-o daca ii place de cineva.dar sa nu fi prea insistent si evident ca isi va da seama. Sau, o alta varianta, intreaba-i prietenii. happy

| Andrei2421 a răspuns:

So intrebi pur si simpplu
laughing))))
, doamneeee rusinea asta ce face din om

| Rallucka a răspuns:

Intreab'o pe ea daca te place sau nu si daca minte spune-i ca si uh o placi si va recunoaste pana la urma ca te placetongue

Parearea mea...straight face