| Sandy_2698 a întrebat:

Am ajuns sa pun o astfel de intrebare pe TPU xD. deciii, habar nu am ce sa-i iau prietenului de valentine's :-s. faza ii ca santem impreuna de multa vreme si i-am facut cadouri tot mai frumoase si acum is in pana straight face. nu stiu ceva ce sa fie mai bun decat cadoul precedent ~x(! locuiesc cu el de 2 ani si santem impreuna de aproape 5. stiu ca el imi pregateste ceva super ca se poarta suspect continuu si eu ma prefac ca nici nu stiu ca urmeaza valentine's day si de fapt habar nu am ce sa ii iau si is intr-un stres continuu. ma ajuta cineva?batting eyelashes multumesc :*

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

14 februarie pica lunea. In weekend (12-13 februarie) poti sa mergi cu el la munte (va cazati la o pensiune) si sa petrecti cel mai frumos weekend din viata voastra! Dar sa mergeti doar voi 2. Sa va redescoperiti, sa va reindragostiti unul de altul. Sa iesiti, sa va plimbati, sa alergati, sa va simtiti ca niste copii si apoi ii poti oferi cea mai frumoasa noapte de dragoste. Eventual sa faci si o atmosfera mai romantica. Sper sa iti fie de folos ideea mea.

| Mo a răspuns:

Si eu am aceeasi dilema... m`am gandit sa petrecem un week-end romantic la unul din noi acasa...nu stiu acum.mai revin cu ideitongue

| Angelsergiuboy a răspuns:

1 sejur de 2 persoane in hawai si poate va intoarceti 3 smug

| Sandy_2698 explică:

Un catelus i-am luat anul trecut laughing

| benunix a răspuns:

Hmmm... un catzelush frumos de lup?(o sa revin cu rasp pentru ca acum nu prea am inspiratie...)

| stoenica2_9310 a răspuns:

Hai sa iti zic daca el te place, el iti va da tie poate un sarut sau un buchet de flori dar nu tu trebui sa ii iei ceva lui