| ayana_8049 a întrebat:

Am aproape 17 ani si toti baietii cu care am fost doreau sa ma pipaie[stiu cum suna:d], dar ma simt destul de incomod si nu prea ii lasam, si baiatul[20] pe care, oricat as incerca sa neg, il iubesc[am avut o relatie complicata gen ba eram impreuna ba nu eram]in fine.cu el sunt foarte sensibila, si e singurul baiat pe care l-am lasat sa ma >:" [pipaie]...si ma face sa pierd controlul fara sa ma gandesc la consecinte, si ma gandesc ca daca m-as culca cu el[sunt virgina] as deveni doar "o fata. Vreau sa mentionez ca nu ma gandesc excesiv la sex desi am o minte foarte perversa si ma gandesc daca as face o greseala daca l-as lasa sa ma pipaie sau mai mult. Eu il doresc dar mai mult vreau ca el sa ma ia in serios[simt ca ma iubeste, dar totusi]. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De gandit, gandesti bine.Nu stiu de ce nu prea ai incredere in tine.
Din moment ce singura intelegi ca ai deveni doar "o fata",incearca sa te abtii, posibil si el, sa fie atras de tine mai mult din punct de vedere sexual.Fii putin atenta la aspectul asta si, cat de cat, fereste-te.Tu vei fi cea castigata.
Nu te grabi sa devii o banala "fosta"...

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai lasa-i si pe ei sa puna mana...

| Narcis2007 a răspuns:

Spui asta de parca ar fi ceva extrem de grav

| LeuTz a răspuns:

De parca il lasi sa te violeze asa vorbesti de pipait.E doar un simplu pipait, nu e reproducere.

| DavidDj a răspuns:

Vezi ce vrea de la tine. Daca tu l-ai lasat sa te "pipaie" si pe ceilalti nu poate crede ca lui ii permiti mai mult si se gandeste si la altceva. Oricum parerea mea ar fi sa nu te culci cu el pentru ca poate doar atat vrea de la tine.Parerea mea, sper ca te=am ajutatbig grin

| calin3003 a răspuns:

Doamne! baietii astia. numai sex vor draga. sunt obsedatzi!